Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopom hálózati töltő...

Laptopom hálózati töltő nélkül folyton "elfelejti" az időt és a dátumot. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tudom az akksija nem a legjobb.Kb 10 percet bír ki. Nekem nem is igazán fontos hogy akksiről működjön. Két helyen használom csak.Azonban ha egy éjszakát töltő nélkül van reggelre nem tuja mennyi az idő. Találtam benne egy kis gombelemet. Kicseréltem . Ez sem segített. mit tudok még csinálni?
2009. febr. 19. 10:24
 1/6 anonim válasza:
0%

Vidd el szerelőhöz? :-)

Őszintén szólva ilyen problémával még nem találkoztam. Sőt, nem is tudtam, hogy van ilyen O.o...

Vagy tegyél fel Ubuntut. Ha annál is ezt csinálja, akkor valószínűleg nagy baj van. :-):-(

2009. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Lemerült a belső lítium elem az alaplapon. Javítható, az elrm pár száz Ft, a munkadíj 1-2 ezer.
2009. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elemet én már kicseréltem. Mégis gondoltam megér egy próbát. Vettem megint egy újat,közben megmérettem az üzletben a régit. Kiderült , hogy teljesen rossz. Valószínű így vettem. Kíváncsi vagyok ezzel az újjal jó lesz-e.
2009. febr. 19. 15:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Működik!
2009. febr. 21. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Figy, az alaplapi elemmel vigyázz! csak típusazonosra cseréld! laptopokban gyakran ML**** típusú TÖLTHETŐ akksi van, ha helyette CR**** sorozatot teszel, nem lesz túl jó neki.... a CD ugyanis nem tölthető, de a laptop meg fogja próbálni tölteni.. az ML**** sorozat nálunk nem nagyon kapható.
2009. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezt lehet hogy elbaltáztam. Az eredeti már nincs meg ,ezzel működik. Honnan tudom meg hogy jót tettem-e

bele ?

2009. febr. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!