Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem mikor leállítom nem...

A gépem mikor leállítom nem kapcsol ki, hanem helyette folyamatosan visszakapcsolódik. Miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mert újraindítod?
2011. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne hülyének nézni minden egyes kérdés feltevőt... Drága előttem hozzászóló...


Nekem is volt ez problémám. Újradobtam a gépet, és frissítettem a bioszt. Ráadásul nekem úgy volt, h kinyomtam a gépet leállt... várt kb 10-20 másodpercet és úgy kapcsolt be... ami nem fért az agyamba h "WTF?:O"


Szóval egy reinstallt neki.


// És ne buherált oprendszert rakj rá mert ha pl most az van akkor lehet az a baja is //

2011. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszoló!

köszönöm az ÉRTELMES választ, valóban nyilván nem újraindítom a gépem, miven minden LEÁLLÍTÁS után ezt csinlja, és énse tudom, hogy mi a rák van.Gondolkodtam én is az újrarakáson, csak úgy voltam vele, hogy hátha van rá más mód. Eredeti XP sp3-om van fent, eddig egyik géppel sem volt ilyen problémám, lehet még megpróbálom a biost resetelni.Vélemény?

2011. márc. 6. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
korrekt egy update ráfér. vagy egy restore default. ;)
2011. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!