Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történik ha egyszerre több...

Mi történik ha egyszerre több dolog is rá van csatlakoztatva a monitorra?

Figyelt kérdés
Van egy LCD monitorom amin két bemeneti csatlakozó van. Egy VGA és egy DVI. A DVI csatlakozóba be van dugva egy playstation 3 és a VGA most szabadon van. Ha VGA-hoz bedugom a PC-ment akkor mi fog történni? Még nem próbáltam ki mert félek hogy valami baja lesz (zárlat vagy valami).
2011. márc. 4. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
semmilyen probléma nem lesz...
2011. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem
2011. márc. 4. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, semmi baja.

Mikor bekapcsolod a monitort, forrást keres, szóval azt fogja mutatni, ami épp megy. Ha mind2 megy, akkor a menüben tudsz forrást váltani.

2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A monitor menüjében, ha nem lenne egyértelmű.
2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretek CTRL+C CTRL+V vagy egyklikkes választ adni. Inkább rávezetem a kérdezőt, hogy mit csináljon.


Neked (átírt szövegezés): NEM LESZ BAJ! DUGD BE! ÉS MEGLÁTOD!


...de neked még ez sem jó, mert képes voltál beírni 5!!! azaz ÖT!!! sort és azt se tudod pár perc múlva, hogy mit írtál korábban.


"nem ezt kérdeztem"

???

"...akkor mi fog történni? Még nem próbáltam ki mert félek..."

2011. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem te szerencsétlen hogy lesz-e baj vagy sem... -.- olvasd el még 4-szer 5-ször, akkor talán értelmezni is tudod... istenem de hülye emberek vannak
2011. márc. 5. 00:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Én XBOX360-al játszok így Asus VH242D (asszem) monitorral. Ha bekapcsolom a boxot akkor az jön be, hameg a gépet akkormeg az. Hameg mindakettőt akkor kérdezi hogy meik forrást akarod használni és a monitor gombjaival tudsz választani köztük. Baja nemlesz hosszútávonsem elvégre azért raktak rá 2 bemenetet. Baja nemlehet mert úgy van kifejlesztve a monitor hogy ne legyen hülye és ne próbáljon egyszerre 2 dolgot csinálni ami nem fog neki menni. Ezért kérdezi meg. Csináld csak nyugodtan én lassan fél éve csinálom így és semmi baja sincsen.
2011. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
A kérdező megkapta a tahó medált ekkor: 2011.03.05. 00:17
2011. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a válaszoló megkapta a veréb megált ekkor: 10:57
2011. márc. 5. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mindketten kitűntetettek lettünk :D
2011. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!