Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lehet ez? (kérdésed túl...

Miért lehet ez? (kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem egy gépet, szinte hetente kell valamit ujracsinálni benne, olyan szétszórt. Szerintem alaplappal lehet valami, mert néha mikor bekapcsolom akkor vagy a vinyót nem ismeri be, vagy a dvd olvasót. namost ma megnéztem hd sentinellel a vinyót, és 310 naposnak mondja, 144 hibás szektorral, és 26%os kondícióval. Hogylehet az, hogy ilyen fiatal vinyó ilyen rossz állapotú? Szerintetek is az alaplap lehet a hibás?
2011. márc. 1. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Húú figyelj, nem vadi új gépről van szó igaz? Mert nem hiszem hogy ha még az alig egy éves winyó ilyen gyorsan tönkremegy...a winyót nem ártana kicserélni, mert a hibás szektorok száma csak nőni fog, és akár az adataid is elveszhetnek emiatt.
2011. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy gyagyi vinyót...gyors adatmentés és csere, vagy ráfaragsz. lehet ez csinálja neked a bajokat is, pl nem pörög fel, szarozik az adatforgalommal stb...
2011. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BeerHunter ***** válasza:
Milyen márkájú a winó?
2011. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
éértem, akkor kicsi az esélye az alaplapi hibának? pluszban.
2011. márc. 1. 15:30
 5/9 A kérdező kommentje:
maxtor a vinyo:) 120 gigás
2011. márc. 1. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet a hibás, de a winyót cseréld először, a többit meg majd meglátod.
2011. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. márc. 1. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:

HDD Regenerator

Nekem bevált, a hibás szektort és a kondíciót javítva

olyan mintha új lenne


*****


Torrent letöltöd, usb pendriver esetleg cd/dvd kiírod

alapból kitudja írni a program nem kell külön iró program,

Bios ból elindítani megfelelő menü és várni h javítsa a rossz szektorokat


Merevlemez szerves része minden számítógépen. Ez tárolja az összes információt. Az egyik leggyakrabban előforduló hibák merevlemezek rossz szektorok a lemez felületét. Szektorhibák egy része a lemez felülete, amely nem olvasható, de gyakran szükséges információkat. Ennek eredményeként a Szektorhibák akkor nehezen olvasható, és másolja az adatokat a lemezre, az operációs rendszer instabillá válik, és végül a számítógép nem képes boot altogether. Ha a merevlemez sérült, rossz szektorok, a lemez nem csak a használatra alkalmatlanná válik, de még akkor tárolt adatok elvesztésének veszélye van. A HDD újjáalkotó a javítás sérült merevlemezek, anélkül, hogy befolyásolnák vagy változó meglévő adatokat. Ennek eredményeként a korábban olvashatatlan és hozzáférhetetlen információ restaurált.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem:) lehet kipróbálom.:)
2011. márc. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!