Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzorom 1,8 Ghz-es, de...

A processzorom 1,8 Ghz-es, de azt írja a gép hogy csak 1,1-en működik. Hol tudok rajta állítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen procid van?
2011. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
AMD Athlon
2011. febr. 26. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor az annyin is fog menni szerintem, mivel nekem 3000+ van és 1.8-on megy :(
2011. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valahol csak vissza lehet állítani hogy rendesen muzsikáljon
2011. febr. 26. 15:39
 5/9 anonim válasza:
a BIOS-ban kell beállítani , szerintem a szorzó lehet levéve , nekem Intel core 2 duo van 2,2-es és 1,8-on ment :D
2011. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biosba keresgélj, Tuti hogy ott van elállítódva valami. Nekem is sokszor volt olyan, hogy magától visszavette..
2011. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínú hogy az fsb-d lehet eltúrva, szorzót nem tartom valószínűnek, ugyanis ha jól tudom, már ezek a procik is szorzózárasak, így fizikai beavatkozás nélkül, tuti nem tudott a szorzó megváltozni. 1.8-on nem fog menni (kivéve túlhajtással) de ha jól olvastam 1533mhz a gyári órajele az 1800+ athlonnak. Ha teljesen idegen a proci konfigurálása, keress egy olyat aki jártasabb a dologban, mert ha félre konfigurálod, jobbik esetben biosz reset kell, nem bonyolult, rosszabbik esetben, túlhajtod a procit és lehet temetés is a vége. Lényeg hogy csak akkor fogj neki, ha megvan a minimum kellő tapasztalatod a dologban, különben még lehet géped sem lessz, és akkor is másra fogsz szorulni, és neki is nehezebb lesz életre kelteni a elkutyult gépet. Remélem segítettem.
2011. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tökéletesen működik.

Az AMD prociknak (a Pentiumok megjelemésétől) ugyanis más a struktúrájuk, mint az INTELeknek, így azonos órajel mellett nagyobb számítási teljesítményre képesek. S mivel az INTEL az etalon, az AMD az ATHON procijai nevében azt a számot szerepelteti, hogy milyen órajelű Pentiumnak felelnek meg. Tehát a tényleges frekvenciájuk kissebb.

2011. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat :)
2011. márc. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!