Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB-t lehet audio kimeneteli...

USB-t lehet audio kimeneteli porttá alakítani?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdezek, de annyira nem értek hozzá :D Van egy laptop-om, és az audio kimeneteli portba bármit dugok (aux, hifi, hangszóró, fejhallgató) az recseg :S Tehát ebből arra következtettem, hogy nem az én cuccaim kábeljével stb. van a gond, hanem sajnos a laptop-nak lesz ez belső problémája, viszont laptop-ot javíttatni nagyon hosszú idő (mármint a szervizelésre gondolok), ezért jutott az eszembe, hogy esetleg használhatnék egy USB portot valamilyen átalakítóval hang végett :D csak nem tudom ez mennyire hülyeség e, mert annyira nem értek hozzá sajnos. Kivitelezhető valahogy vagy mindenképp megszívom? :S
2011. febr. 25. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél hozzá egy külső USB-s hangkártyát.

Máshogy nem fog menni.

2011. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
USB-n csak digitális formában adat, és 5V 500mA áram van. Ezt neked akármilyen kábel hanggá nem alakítja főleg nem analóggá, ahogy előttem mondták hangkártyát kell venned. Ha nem akarod, hogy lógjon valami a gépedből a bal oldali kártyabővítőhelyre is van hangkártya
2011. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!