Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy laptopra tudok másfajta...

Egy laptopra tudok másfajta operációs rendszert feltenni mint ami eredetileg rajta van?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt szeretném megvenni, de Linux op. rendszer van rajta ami hát, nekem nem jön be, Win7-et vagy Win XP-t rá lehetne vhogy majd rakatni?


2011. febr. 23. 19:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és a rajta lévő VGA mennyire lebutított az eredetihez képest ?:D
2011. febr. 23. 19:24
 2/10 Furjadék* válasza:
Tudsz rá tenni másik OP.rendszert.
2011. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D oké, installálni tudok oprendszert, azthittem h ezt is ki kell chippeltetni v iesmi h lehessen rá másik oprendszert rakni.
2011. febr. 23. 19:33
 4/10 anonim válasza:
Egy ilyen gépről írok épp most neked :). Nekem is Linux-ot adtak hozzá. Én Windows 7-et tetettem rá. Amúgy nagyon jó választás ez a gép,én ugy 2 hónapja vettem,és nagyon nagyon meg vagyok elégedve vele! :)
2011. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D Elég erős kis masinának tűnik, és még az integrált vidikari is erős ahogy olvastam.
2011. febr. 23. 19:49
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondj pls hogy 8 vagy 3GB RAM van benne?

Mert mindenhol mást írnak...

2011. febr. 23. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez senkit sem érdekel, mármint hogy más oprendszert raksz rá, de ha az oprendszered betojik rajt, akkor nem rohanhatsz vele a szervízbe, jótállásra. Vagyis csak akkor csináld, ha biztos vagy magadban. Tkp. csak azért csinálják ezt, mert szoftver nélkül nem szabad uj gépet eladni, és ha wint raknának rá, akkor legalább egy 30000.- el többe kerülne a gép.
2011. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Enyémen 3 GB,ezen csodálkoztam épp mikor elolvastam a részleteket. És ezen kivül HP ProBook 4520s,nem 4520...nem tudom..emigy a többi ugyanaz.Lehet,hogy csak nyomdahiba.Ja,meg mikor megvettem,akkor kellett volna,hogy legyen rajta ujjlenyomatolvasó,enyémre nem tettek (látni a tasztatúra alatt jobbról azt a kis téglalapot,az lenne az).A képen pedig volt.Nem mintha az nagyon kellene,csak furcsának találtam,hogy írja,de még sincs...Legjobb ha leellenőrzöd valahol,hogy akkor hány GB-os is valójában.
2011. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elvileg tényleg létezik 8GB-os és remélem ez az, nem mintha kitudnám használni mind a 8at :D

A Linux problémára meg megvan a megoldás: Wine, ez egy emulátor szerűség, nekem játékra kéne a gép inkább, ez megteszi :D

2011. febr. 23. 20:34
 10/10 anonim válasza:
Ez jó lesz arra a célra,jó erős :). Nekem 3D program használatához kellett igazából legjobban,erre a gépre pedig véletlenül futottam rá,nagyon sokat tud. Többet,mint amit valaha is kihasználhatok :D. Linuxot mindenképp le lehet szedni,én is ez miatt akartam letenni a gépről,de azt mondta hozzáértő ismerősöm,hogy rá lehet tenni mást,nem ugy gyártják a gépet,hogy meghatározott operácios rendszerrel dolgozzon.Hanem a Windows drágább,azért adnak hozzá Linuxot.Igy te is jól jársz,mert ha Windows op.r.-t adnának hozzá,jóval drágább lenne a gép..
2011. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!