Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Recovery DVD akkor is helyreál...

Recovery DVD akkor is helyreállítja azt az op rendszert, ami eredetileg fent volt, ha most nem az van fent?

Figyelt kérdés

Arról van szó h:


Legális a vistam és kaptam a laptop mellé egy recovery DVD-t(vagyis kettőt) (aminek a tartalma a HDD-n is rajta van)!


Na már most nekem nem tetszik a vista ezért vagy egy XP-t vagy egy 7-et felrakok, ami persze nem lesz legális!


Ne adj isten egyszer kellene egy legális op rendszer, akkor ha berakom a Recovery DVD-t és bebootolok róla akkor visszaállítja a legális Vistám és az XP-t törli?


Vagy mi van akkor ha előtte formázom a teljes wincsesztert és ez után rakom be a recovery DVD a szüsz vinyora? Akkor is felrakja a Vistát és legális lesz/marad?


A product key meg van a laptop alján, de a Vista home premium OEM CD-m nincs, mivel nem kaptam :S



(nagyjából képbe vagyok a dolgokkal, a PC-re mindig én rakom újra az XP-t, de ez nem tiszta)

Köszi!


2010. okt. 8. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A recovery mindig és csakis a Vistádat tudja visszatenni.
2010. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt is akarom visszaállítani, de úgy is sikerülni fog hogy windows XP van a gépen? (Eredetileg legális vista volt és azt is szeretném vissza rakni)
2010. okt. 8. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Basszus csak akkor tudod visszaálítani a régit, ha csináltál róla redszermentést! Na , majd azt visszatudod tenni, különbem, ha megformázod a vinyót, és nincs megosztva, törlöd a rendszermentésedet is ! Csak óvatosan !!
2010. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a recovery DVD nem egyenlő a rendszermentéssel?
2010. okt. 8. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!