Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elégett minden papír. Mit...

Elégett minden papír. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve vettem egy laptopot... nemrég volt egy lakástűz, és minden papírja és a doboza is elégett... viszont a laptopnak nem jó a dvd olvasója... még volna 1 év garancia, de így hogyan tudom érvényesíteni? Gondolom sehogy...
2011. febr. 22. 12:18
 1/3 anonim válasza:
Sehogy sem tudod
2011. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondoltam.. :(
2011. febr. 22. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sorozatszám stb. ami a gép alján van, beazonosítható, és érvényesíthető a garancia. A boltot ahol vetted, kérdezd meg, mit tudsz tenni ilyen ügyben. A pénztárgépek egyszerre két szalagot nyomtatnak, az egyik a tied, a másik a pénztárban marad, és a boltnak egy bizonyos ideig meg kell őrizni az összetekert (ezt a blokkot nem vagdossa szét a gép vásárlásonként) szalgot, hogy később probléma esetén előkereshető legyen. Én biztos nem hagynám annyiban, valahogy csak megoldható kell, hogy legyen. 21 század van, elég sok helyen számítógépről nyomtatva adnak számlát, valami nyoma csak van valahol a vásárlásnak, és így talán bizonyítható, hogy garanciális.

Lehet, hogy nem sokat ér, de ezért szoktam a legtöbb helyen bankkártyával fizetni, hogy nyoma maradjon a legtöbb vásárlásnak.

2011. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!