Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 50-60e ft között milyen...

50-60e ft között milyen laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Most egy asztali gépem van(AMD sempron 2600, Geforce 6600GT, 512 ram) netezésre filmnézésre,zenehallgatásra használom. Kicsit öreg már ez a gép és le szeretném cserélni egy laptopra. Lehet kapni ennyiért picivel jobb laptopot? És kb. mennyiért lehetne eladni a régi gépem? Természetesen használtban gondolkozok.

Nagyon köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 20. 08:53
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Bár nem soroltad fel az asztali géped minden komponensét, de nem valószínű, hogy el tudod adni 15-20 eFt-nál drágábban. Ennyiért pedig én már csak porfogónak is megtartanám, mint hogy ilyen piri pénzért elócsároljam magamtól.


Ami a Laptop vásárlást illeti, ebben az összegeben csak egészen alap netbook -ot tudnál venni újonnan. Szóval a helyedben valami használtat nézegetnék pl. itt:

[link]

2011. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért jó laptopot /notebook-ot/ nem kapsz, de még netbook-ot sem. KIcsit még tegyél hozzá.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=18&keres..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=18&keres..

2011. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Természetesen használtban gondolkozok."....

IBM, Dell-ben érdemes válogatni, de ennyiért P4-est, max 64MB-os ATI kártyával kapható. (esetleg 128-as)

Kicsi HDD-vel, amik IDE-sek.

Inkább bővítsd a memóriát szerintem ezen a gépen...

2011. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használtat itt is kereshetsz: [link]
2011. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én épp most akarom eladni az enyémet, bár 70ért árulom de ha érdekel írj privit!


asus f5n 15,4"

cpu: athlon x2 1,9ghz

ram: 2gb ddr2

hdd: 250gb

vga: geforce 7000m

2011. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 60 000ért árulom az enyémet, írj privit ha érdekel, a részleteket ott leírom :)
2011. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!