Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy javíthatok meg egy...

Hogy javíthatok meg egy videókártyát?

Figyelt kérdés

Van valami útmutató amit én nem találok?

Ha elrontom elrontom úgyse indul el vele a gép.

Állítom mindenem van hozzá :)



Ilyen "régi" kártyákkal már nem foglalkoznak:

8400Gs Nemkapcsol be vele a gép csak minden felpörög

még a ventillátorja is de semmi...


Ezeknek mi lehet a hibálya és valami útmutató van -e hogy hogykell?


Az eszközök amik nekem vannak azokat régen egy számtech boltbúl lett elhozva amikor bezárt.


Kezdő vagyok de nemis érdekel mert nemtudom elrontani mert már elvan.


Köszönöm.


2011. febr. 19. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak szaktudás kell hozzá. Ha értesz a nyomtatott áramkörökhöz, akkor menni fog.

A szervizek meg sok esetben azért nem javítják, mert lehet többe kerül a javítása, (ha pl csak a vele eltöltött munkaórát nézzük) mintha vennél egy újat.

2011. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el... az informatikai műszerészek sem szerelnek videokártya chipseteket, max egy-egy kondit cserélnek ki tápegységekben
2011. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
absz felejtős, még akkor is szívás van, ha egy felületszerelt alkatrész hal meg, nagyon körülményes cserélni, ha meg IC akkor esélytelen a javítás cserealkatrész nélkül. igaza van a második kérdezőnek, max furatszerelt alkatrészeket szoktak cserélgetni PC-s NYÁK-okon.
2011. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben!


Tehát akkor kidobom...


Köszönöm!

2011. febr. 19. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!