Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó processzor? (lent)

Ez jó processzor? (lent)

Figyelt kérdés

AMD Phenom II X2 550

játékra kellene a processzor ez jól lesz hozzá és sokáig ?


2011. febr. 13. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nem azt írtam, hogy egy Phenom II X4-et ajánlok, mert kelleni fog? :D "


De, és én is ezt ajánlom, mivel jó ár/érték aránya ill. szerintem már megfér egy 4 magos proci.

Azzal nem értek egyet, amivel indoklod. Egy ilyen innovatív iparágban, mint az IT nem lehet előre látni, hogy mi lesz a trend 5-10 év múlva. A jelenlegi trendekből kiindulva kevés lesz ez a proci az akkori játékokhoz kb. 3 év múlva.

PL.: XBOX360-t sem véletlenül szerelték fel három magos procival 2005-ben, amikor 3 mag legfeljebb szervergépekben volt.



"Igen, meglehet, hogy a processzorok fejlődnek, de ez nem fogja azt jelenteni, hogy feltétlen a gépigények is."


Ez szerintem teljesen kizárt, hiszen minden új fejlesztés fogyasztói (látens) igényeknek készül. Ha nem kell jobb processzor, akkor minek vegyen a vásárló, ebből következően minek fejlesszen a gyártó?

2011. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ugy döntöttem 6 magostat veszek

AMD Phenom II X6 1055T

2011. febr. 23. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!