Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem jó a számítógépem! Mi...

Nem jó a számítógépem! Mi lehet a hibája? Mennyibe kerülne? (Írás lent)

Figyelt kérdés

Kivettem a gépet hogy kiporoljam lekapcsoltam a tápegységet kihúztam belőle a netet,monitort stb...

Mikor visszadugtam mindent és bekapcsolatm nem jött be a képernyő (nem volt kép) és a CPU ventilátor fokozatosan leállt! A Pittyegő hangot se adta! (Mikor bekapcsolom pittyeg egyet!) Válaszokat Köszi!


2011. febr. 12. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy minden kábel, alkatrész a helyén van-e, vagy nem sérült-e meg valamelyik alkatrész!
2011. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, nem mozdult-e ki valami, miközben takarítottad (pl. videokártya), illetve, hogy mindent megfelelő helyre jól dugtál-e be.
2011. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már legalább 5x átnéztem jól bevan-e dugva! Azt nem tudom megnézni hogy megsérült-e mert nincs pót alkatrészem most!

De ha mégis hibás, mi benne az ami elromlott? Winchester, Tápegység stb.?

2011. febr. 12. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet memória, processzor, videókártya, vagy hűtés... esetleg alaplap vagy táp is.

Amúgy szerintem szedj ki mindent (kivéve a processzort és a hűtőjét), majd rakd vissza őket... hátha mégis csak nem érintkezett valami...

2011. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a procin levő ventilátór kábeljének lehet valami baja ha hol megy hol nem azért nem indul ez a gép se
2011. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Táp hibája nincs kipróbáltam egy másikkal és ugyan az volt! A Ventilátor vezetéke nem lehet rossz mert azt is kipróbáltam egy alig használt ventilátorral és az is hol ment hol nem! A Memóriát kiszedtem tegnap és azt is megpucoltam! Lehet nem jól raktam vissza? Én még a vinyóra gyanakszok!
2011. febr. 12. 11:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönök mindent a 3. válaszolónak! Kíhúztam/kiszedtem a gépből mindent majd újra vissza raktam és beindult! Most is róla netezek :D!
2011. febr. 12. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Kontakthiba sok embert megviccel... Denaturált szesz+rongy és az érintkezőket lecsipázod egytől egyik hogy semmi baja ne legyen.
2011. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!