Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért megy tönkre állandóan a táp?

Mért megy tönkre állandóan a táp?

Figyelt kérdés

már mióta megvan a számítógép 4x kellet kicserélni és megint megy tönkre. Mindig ugyan az, felmelegszik a táp és lefagy a gép. Minden táppal ez volt s kb. egy fél évet tartottak. Mellesleg az is jelezte azt hogy a tápok a végüket játák hogy bekapcsoláskor búgtak mint a hajszárító.


Mondta egy ismerősöm hogy kéne nekem egy áramstabilizátor. de nagyon drága. Mitől romlanak el a tápok?


2011. febr. 10. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú táp?
2011. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
talán mert mindig spórolsz mikor tápot kell venni, és ilyen "vargáné féle 1kiloWatt"os tápokat veszel. szerintem csak egy túlfeszvédelmes konnektor kéne neked, meg egy normális táp (fsp, chieftec).
2011. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
450 wattos tápom van, azt nem tudom milyen márkájú
2011. febr. 10. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy Normális 500W-ost tegyél bele amire adnka 2 év garit. Ha az tönkre megy akkor cserélteted ennyi.
2011. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd meg milyen márka... De gondolom valami 1 Ftos gagyi. Vegyél inkább egy FSP, Chieftec, Corsair tápot.

FSP 400W APN ez már jó táp és nem drága.

2011. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ehez a konfighoz kéne:


AMD 2 core 2.21 Ghz

2 BG ram

Ati 4670 512 mb gddr 3

250 gb hdd

2011. febr. 10. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt a 400 W-s FSP táp gond nélkül elviszi.
2011. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!