Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Help? Nem tudom mi lehet a...

Help? Nem tudom mi lehet a probléma. Tovább lent.

Figyelt kérdés

Nos gondolom mindenki ismeri a Counter Strike : Source nevű játékot , és amikor leteszem tálcára a játékot mert pl msn-en írtak, akkor tiszta textúra bugos lesz az egész. Kép:

[link]


nem tudom mi lehet a probléma :S vki küzd ilyennel rajtam kívül vagy vki tud megoldást rá?


2011. febr. 5. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy zárod be a CSS-t, mikor msn-ezel?
2011. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy hogy zárom be? nem lépek ki belőle hanem lenyomom a window gombot, és leteszi tálcára, visszalépek és ez fogad.
2011. febr. 5. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem bírja a géped... de minek írnak rád lépj ki a pi*csába nem tesz ez jót neki hogy ki be lépetsz ne csodálkozz.
2011. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni de nem msn-miatt hanem ált jail pályák miatt mert ugye teljesíteni kell a Counterek kérését és van amire nemtom a választ és a steam-ben a web nem mindent tud megjeleníteni. :DD Végül is nekem úgy oldódott meg hogy nem nyitottam meg vagy zártam be semmit miközben a tálcán van és akkor nem szokott ez lenni. Én úgy szoktam hogy elindítom a mozillát játék előtt és ha megnéztem ami kell nem csukom be. :DD
2011. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!