Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van 60% a processzor,...

Miért van 60% a processzor, akkor is mikor semmit nem csinálok vele? Pedig "gamer gép"

Figyelt kérdés
DualCore AMD Athlon 64 X2, 2900 MHz 2gb ram, 512mb videókari, és mégis 60% van a rohadt proci. előtte egy notim volt, 2ghz dualcore, 2gb ram 256mb videókari, és ott 4% volt, alapjáraton. igazából nem zavar, csak gondolom sokat fogyaszt, meg kiváncsi vagyok miért. nem fut semmit, a ram 38%on van. windows 7 ultimate 32bit.jobban járnéka 64bitessel?
2011. febr. 1. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a feladatkezelőben, mi használja.
2011. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a folyamatoknál szinte minden nulla a chrome 3, de ha eggyel arrébb megyek(teljesítmény fül), ott már azt mutatja h a CPU hazsnálat most épp 82% de nem is csinálok rajta semmit:W
2011. febr. 1. 16:21
 3/7 A kérdező kommentje:
nah vlhol megtaláltam, az svchost.exe a hibás.kegyetlen kb 60-70en van...nemértem miért:S
2011. febr. 1. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld tesztelni vmi progival, lehet, hogy rossz. Esetleg ezzel:

[link]

2011. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kilőheted a feladatkezelőben... Nálam is így szokott, de csak miután frissítette magát a windows. Következő újraindításnál nálam helyreáll mindig...

Az is lehet, hogy nálad más okozza a hibát, így nehéz megállapítani.

2011. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

No offense de ez hol gamer gép?


Nah de hogy a problemre térjünk elég vírus gyanús vagy.

Ha mindig visszamászik 70%ra akkor egy teljes víruskeresést tolj vagy reinstall.

2011. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szerinted miér van idézőjelben? de közelebb van egy gamerhez, mint egy netezős konfighoz. de mindegy is, evvel csak szemléltetni akartam a helyezetm.

am reinstallt nyomtam úgy 3órája, és azóta nem is ment föl 50% fölé, kivéve mikor nyomtam egy cod black ops-ot:D

tegnap hajnali egyig vírus irtókat futtatam, szart se ért.

2011. febr. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!