Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi romolhatott el benne?

Mi romolhatott el benne?

Figyelt kérdés

Van egy régi Intel IBM-es fekete gépünk ami a múlt héten elromlott. Hálózatra volt kötve, bekapott valami vírust és mivel nincs rajta reset gomb ezért muszáj volt kb. 3x lekapcsolni hirtelen az áramról. Viszot mikor már indítani akartuk utoljára akkor elindul magától viszont nem csinál semmit. Teljesen fekete képernyő, semmi csipogás. Ha megnyomom a cd-rom kiadó gombját akkor kiadja a cd-t de sokat nem érek vele.

Szerintetek az alaplap adta meg magát vagy a táp?

Annyit jó tudni még hogy mielőtt elromlott azelőtt is volt 1 gyíkja hogy felkapcsoltuk a hosszabítót magától elindult(3mp) majd kikapcsolt de utánna mikor a bekapcsoló gombal indítottuk el akkor jóvolt. Az elem kivétellel próbálkoztam de semmi.

Tudom elég nehéz ezt így megmondani mi lehet a baja de remélem több mint a semmi.

Kösz előre is


2011. febr. 1. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
És zúg mintha menne, vagy semmi hang? Sztem vidd el szerelőhöz, de lehet már nem éri meg.
2011. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen zúg mintha menne csak semmi kép, num lock sem reagál mintha csak a kép ment volna el


lehet tavasszal elviszem valahova megnézetni csak nemtudom megérné-e vagy valaki hátha tud mondani valamit

2011. febr. 1. 16:39
 3/3 tomy88trance ***** válasza:
Valószínű táp hiba, vagy monitor kikapcsolt vagy nem érintkezik, sok minden lehet..
2011. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!