Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég sokat játszottam olyan...

Elég sokat játszottam olyan játékkal, amely épp, hogy csak ment, és elég sokszor bejott a kékhalál. Most meg már újra sem tudom instalálni a gépet. Mi romolhatott el benne?

Figyelt kérdés

Elkezdi instalálni a windows-t, majd megáll. Hallom, ahogy leáll benne valami és újraindul, de megint leáll. Ezt eljátsza tobbszor. Mi a fene lehet a baja?

Én a graf. kártyára gondoltam, hogy az romolhatott el. Szerinted?


2010. aug. 1. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
közelsem biztos, h VGA-val lesz gond. Mivel játszottál milyen konfigon?
2010. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem graf kártya. Inkább vinyó lehet, de kéne a kékhalál diagnosztika.
2010. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tuti vinyó szerintem de több infóból könyebb lenne találgatni
2010. aug. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek a gépem adatai:

CPU - AMD Sempron LE-1150 2GHz

ASRock Alive NF7G

HDD - WD 160GB

Ram - AM1 DDR2 512MB 800 MHz

AM1 DDR2 512MB 800 MHz


A játék rendszerkövetelménye:Windows XP, DirectX 9.0c, Pentium 4 1.7 Ghz (vagy hasonló sebességű processzor), 512 MB Ram, 64 MB Geforce 4 vagy Radeon 9000, 5.0 GB üres hely a HDD-n

A kékhalálok akkor jöttek, amikor átkerültem volna egy másik pályába (a következőbe), ekkor lefagyott a gép, előjött a kék háttér a szokásos szöveggel és már csak az újraindítás segített. Ez elég sokszor előfordul, amikor töröltem az egyik HDD-ről néhány dolgot és nagyobb hely szabadult fel, akkor már nem jött elő a kék halál.

Előbb megint megpróbáltam újrarakni a Windows-ot, erre ez jött ki:

[link]

[link]

Eddig 3 partícióm volt, de most már csak 1-et talál a gép:

[link]

És egy utolsó hülye kérdés: a vinyó az a HDD? Mert akkor arra még van még jótállás (2007-ben vettük és 36 hónap van rá).

2010. aug. 2. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony vinyó lesz. rakd bele másik gépbe, és csinálj rajta egy fullos hdd tesztet. ott ki fog derülni. közben pedig szerintem rendelhetsz is egy újat:S
2010. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem akartam kiemelni a kérdést:S

Nem szállt el a vinyóm, csak meglazult a kábel XD

2010. aug. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!