Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol van Pesten olyan hardverbo...

Hol van Pesten olyan hardverbolt, ahol több gépházat meg tudnék nézni?

Figyelt kérdés
Netes képeken nem látom úgy, ahogy engem érdekel
2011. jan. 30. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig én is először a netet ajánlottam volna! [link]
2011. jan. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Megnézni bárhol meglehet. De vásárolni csakis webshop -ban érni meg. Még a szállítási költség ellenére is rengeteget megspórolhatsz. De persze személyesen is át tudod venni a raktárukból, és akkor szállítás költség sincs.
2011. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ja bárhol.


Nézz már körül! A legtöbb számítógépes boltban nincsenek kirakva házak, vagy csak 1-2 db.

Nem az volt a kérdés, hogy hol éri megvenni, hanem, hogy hol lehet MEGNÉZNI!


Egy tíz centis kép nem elég nekem a választáshoz!

2011. jan. 30. 08:08
 4/5 vagyokakilehetek ***** válasza:
akkor be kell menni BÁRMELYIK boltba és meg kell kérni az eladó férfit/nőt hogy legyen szíves kihozni még pár darabot a raktárból mert meg szeretnéd nézni. végtére is te vagy a vevő. ki kell nyalnia a seggedet érte...
2011. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy boltba akkor sincs olyan választék. tizede annyi általába talán mint iponon meg ilyen helyeken.
2011. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!