Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BenQ ledes monitort szeretnék...

BenQ ledes monitort szeretnék venni, de eddig csakis rosszat hallottam a Benq garis hozzáállásáról. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ezenkívül: milyennek találjátok a benQ monitorokat?
2011. jan. 27. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én egy BENQ G2222HDL (21,5") monitort használok és ííímádom semmi bajom vele sőt szerelmes vagyok, egyszerűen nagyon ott van. kb 3 hónapos de egyszerűen nem tudok betelni vele. bátran vedd meg. nem fogsz csalódni!
2011. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt még elfelejtettem: a BENQ egy feltörekvő II-osztáylu cég, ami arra törekszik, hogy bekerüljön a "nagyok" közé(SONY,SAMSUNG,PHILIPS stb) ezét most főleg odafigyelnek a minőségre. mondok még valamit... a "nagyok"-tól csak azt kapod meg amit ígérnek semmi többet, a feltörekvő (nem kínai no name)cégektől viszont kapsz egy kis plusst amitől megjön a kedved a márkához...
2011. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kepek ***** válasza:

én 24" ledes benq vettem nagyon jo és az ára is.én is féltem a pixel garancia hiánya miatt de 3 napon belül

bármit vissza vihetsz szó nélkül ki kelcserélniük.

egybölátnéztem mikor megjött találtam 1 rossz pixel

ez azota sem zavar csak akkor látom ha fehér képernyön közelröl elkezdem keresni 15 cm-röl amugy láthatatlan

nem is akartam ez miatt kicserélni.én megint benq-t vennék.

2011. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nyugodtan megveheted,BenQ elkezdett fasza monitorokat gyártani. Értelmes helyről kell beszerezni és akkor nincs szopás gariztatásnál sem.
2011. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha nem megbízható cégnél veszem, akik megszivathatnak a garival, nincs rá gyári garancia?
2011. febr. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!