Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen ez a gép?

Szerintetek milyen ez a gép?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy új gépet szerintetek milyen ? Elmegy rajta a windows 7 ultimate és a mostani legújabb játékok PL a need for speed hot pursuit 3 full-on ??



itt a gép :


[link]


2011. jan. 26. 16:11
1 2
 11/15 Azeriel válasza:
most őszintén erre van pénzed ??? 362.586 forint amúgy megy rajta minden lol kicsit túlzás nekem hogy te ezt megfogod venni XD főleg ha 17éves vagy akkor kizárt... nem akarom elhinni..tegyél fel majd róla képet.. akk elhiszem hogy megvan addig cs
2011. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az összerakáson látszik, hogy nem értesz hozzá. Kérj meg valami ismerősödet, hogy segítsen.
2011. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy igaza van Azerielnek, ez így k.vadrága.

Én megkerestem rá a pénzt, mégis 1 éve agyalok, hogy vegyek-e új gépet. Használhatóságában talán jobb is, mint ez. SSD-vel, 1 terás vinyóval, 4 giga ram, i5, GTS450OC2, az említett Samsung monitorral 220 ezer lenne. És mivel nekem valóban szükségem van profi hangkártyára, az plusz 60 ezer.

2011. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez 1 nagy kamu!Vagy szeretné növelni a pocsos az egóját.Ha tényleg 17 éves és mégse lenne kamu akkor ez 1 értelmi fogyatékos.Szerinted 1 majd 400k-s gép milyen kategóriájú lenne és szerinted h mennek rajta a játékok??????

És amiket belinkel nem is az amit leírtál!Hisz abba nincs is semmi az alaplapon meg 2 vmin kívül.+ha ennyire nem ért vki hozzá miért is nem azt írja ide h linkelnétek 400k-ért 1 gépet?Pffff ez 1 akkora fake h az nem is igaz.....játsz a hülyét ha neked ez jó -.-"

2011. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1500 w-os táp XDDDDDDDDDDDDDDDD ezen mennyit nevettem kb. 10 percet :DD de ha már annyit akarsz venni akkor mért egy szaros gts450-et veszel??? xD jóvan ebbe nem kötök bele de amúgy is ez a gép... xDD nagyon kész van...XD
2011. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!