Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok valami jó DVD írót?

Lambo96 kérdése:

Ajánlanátok valami jó DVD írót?

Figyelt kérdés

A régi behalt és kéne egy új olyan 5e Ft körül, de olyan ami jó is :)

Köszi


2011. jan. 25. 07:12
 1/8 anonim válasza:
első sorban pioneer vagy asus-t javasolnám. Nekem személy szerint a samsunggal meggyűlt a bajom és ahol dolgoztam ott az LG-sme remekelt.
2011. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
Az Asus -nak a Pioneer szállít, csak épp más címke kerül rá. Szóval tök mindegy. A Samsungokat én is kerülném a helyedbe. De mostanában nagyon jók még az NEC -ek is. Bár nekem az LG -mmel sem volt eddig semmi bajom. Már 4 éve megvan, és egy jó pár ezer lemezt megírt azóta. ;) Ígaz a túl gyors írást kerülni kell, mert akkor trágya lesz az írás minősége. Vannak olyan 2 év körüli lemezeim amit 16x -en írtam mára meg már alig olvassa be őket.
2011. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A mostani írom LG kb. 5 éves.

Eddig bírta :(

Egyébként tudtok mondani egy pontos típust ami nektek bevállt?

2011. jan. 25. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Optiarc DVD RW AD-7240S

Nekem ilyen van három éve, van, hogy naponta 10 kétrétegű DVD-t is megírok vele, és soha semmi gond nem volt még vele.

2011. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cipi8 ***** válasza:
Nekem LG GH22NS50-m van! Kb. 2 hónapos 4500.- volt az ára olyan 150 DVD-t írtam vele és hibátlanul remekelt!
2011. jan. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Üdv! Konkrét típust nem tudok mondani, de Kockától azt hallottam, hogy a Plextor nagyon jó.
2011. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legmegbízhatóbb márka szerintem a NEC.

Nekem NEC 7260S SATA BK van és soha semmi gond nem volt vele.

2011. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mondok valami újat.

IDE kell és fehér

Köszönöm

Egyébként megy a zöld pacsi :)

2011. jan. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!