Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kék halál a wind.7-en mitől?

Kék halál a wind.7-en mitől?

Figyelt kérdés

Asus eeepc 1001 nettop w7 ultimate 1.6-os proci 1giga ram.

naponta akár 2.3 alkalommal is kék halál és a gép úja indul.

köze lehet a mmobilnethez? vagy az U torrenthez? mikor ADSL netet használtam 3 hétig ilyen nem volt de előtte és utána rendszeressen. cseréljek oprendszert?


2011. jan. 22. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet gyenge hozzá a géped

sztem próbáld meg xp-vel

2011. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én is xp-ben gondolkodok. lehet azt pendriver , memoria kártyárol telepíteni? mivel nincs optikai meghajtóm.

amúgy jobban fog teljesíteni ezen a gépen, mint a w7?

2011. jan. 22. 22:20
 3/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen!
2011. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy vista home basic.homep remium hasonlo gépigény 1,7 ghz 1,50gb ram de tökéletesn fut a 2.
2011. jan. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Vistán volt. Egyáltalán nem biztos, hogy

op. rendszer probléma. Csináltam memóriatesztet, oké lett. Megszabadultam egy rakás szoftvertől, továbbra is lett. Kitisztitottam a drivert, továbbra is lett. Végül rájöttem, hogy alaplap probléma va. Nem cseréltem le, mert egyrészt sokba kerül egy Acer laptop alaplap/majdnem a gép ára/, másrészt uj laptopot vettem w7-el, HP márkát. Lekopogom, eddig oké. A régit nekiadtam az asszonynak, ő csak szörföl és a naponta jelentkező 3-4 kékhalált is birja az idegzete, mert ujrainditja és kész. Alig várom, hogy bedögöljön, de csak nem akar... A rajta maradt progikat esetenként még továbbra is használgatom, van amikor sikerül, van amikor nem kékhalál nélkül meguszni.

Persze nekem csak legális szoftvereim vannak rajta. Igenis: lehet szoftverprobléma, ha az illegális. Op. rendszered is az? Mert akkor az is bejátszhat.

Netprobléma pedig nem lehet, nincs összefüggés a kettő között.

Hosszu idő után jöttem rá, hogy nálam hardver /alaplap/ probléma van. Szidom is az Acer-t a mai napig is!

2011. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ja és a Vista után felraktam egy legális W7-et és mégis kékhalálos lettem!

Hát ezeket tudtam, talán sajnálatodra, de megirni.

2011. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

találtam egy érdekes dolgot olvassátok el, itt a link: [link]

A "HuNReal: Sikerült megtalálni a probléma forrását?" fejezetet. vélemény?

2011. jan. 23. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi különös, ő is az alaplapot feszegeti.

Az én alaplapom nem régi, mégis gyári hibás, azaz szar lett. Meglátod, hogy ott lesz a hiba!

Vidd el szervizbe, ott csinálnak mem.tsztet, átvizsgálják a szoftvereket és hardvereket, esetleg drivert tisztitanak, majd az alaplap cserét ajánlanak. Szerencséd akkor lesz, ha netán egy szoftver rakoncátlankodik.

2011. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megoldottam!!!!!! Ledobtam az avast a gépről és már két napja nem volt kék halál pedig gyűrőm ezerrel. most nod van fenn. valószínű olyan módon blokkolta a internet kulcsot hogy letöltésnél behalt a gép, amúgy sima böngészésnél nem volt probléma.
2011. febr. 20. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért még ne örülj, mert nem biztos, hogy véglegesen megoldottad. Majd ha több idő telik el, mint 2 nap, akkor irjad ezt.

Feszegettük a szoftverproblémát /közte az op. rendszert/ is, de ahogyan leirod, elképzelhető hogy az avast virusirtó szoftver okozhatta. Viszont aligha képzelhető el, ha jogtiszta W7-en futtattad. Az avast a jobbak közé tartozik, "tiszta" környezetben kiválóan dolgozik!

Nem reagáltál op. rendszered eredetiségére. Lehet, hogy egy idő mulva a NOD32 is megunja a "terepet".

2011. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!