Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windowsot vagy Mac-et vegyek?

Windowsot vagy Mac-et vegyek?

Figyelt kérdés
A közeljövőben új laptop vásárlását tervezem, és szeretném kérdezni, hogy akinek Mac op. rendszere van, mi a véleménye róla, összehasonlítva a Windowszal? Világéletemben csak Windowsot használtam, a Mac-et nem nagyon ismerem és szeretném tudni, melyiket érdemesebb használni? (főleg tanulásra, netezésre kellene) Mik az előnyei a Macnek, a Windowszal szemben? Esetleg fordítva? Válaszokat köszönöm!
2011. jan. 22. 18:51
 1/5 BeerHunter ***** válasza:

Tanulás,netezés-> tök mindegy.

Windows: olcsóbb, minden program van rá, megszoktad, lassabb.

Mac: drágább, speckó progik, új, gyorsabb.

2011. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az összes Mac-es szerin a Mac jó.

Egyesek azért mondják ezt, mert rajok akarnak lenni, mások viszont azért, mert ők tényleg jobbnak gondolják.

Igazából jó OS az is, sőt, nagyon jó, de én öreg Win-esként nehezen tudnék áttérni rá, mert sok olyan programot használok, ami ha jól tudom Mac-en nem igazán menne.

2011. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Boda Gergő ***** válasza:
És vedd figyelembe azt is, hogy Mac-es szervíz Magyarországon csak Budapesten van és onnan is a komolyabb gonddal küzdő gépeket kiküldik külföldre szerelni! És elég nehéz itthon alkatrészt szerezni a MAC gépekre.
2011. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boda Gergő ***** válasza:
Félre ne érts lbeszélni nem akarlak, de a Macnek ezek a hátrányai.
2011. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. :):/ Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!