Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám megnyitni?

Hogyan tudnám megnyitni?

Figyelt kérdés
Adott egy pendrive amin egy mapába vannak képek... Csakhogy a mappa parancsikon lett és a nem nyílik meg...ezért a képeket nem tudom megnyitni..sőt be se lép a mappába...akkor most mivan?
2011. jan. 16. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
parancsikon lett a mappa? szerintem ilyen nem létezik. Ha mégis megtörtént, akkor fájlrendszer problémák vannak
2011. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha parancsikonná lett a mappa azt csak úgy tudom elképzelni, hogy jobb klikkk parancsikon létrehozása. na ha ezután törlölted az eredeti mappát akkor annak már annyi...
2011. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..akkor pontosítanék... Windows xp-t használok...egy pendrive-on levő képeket szerettem volna megnézni el is kezdtem majd befejeztem és a pendrive-ot eltávolítottam...ezután újból meg szerettem volna nézni.... de akkor a mappa név már csak parancsikon ként szerepelt...Visszaállítható-e a probléma.?
2011. jan. 16. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor eltávolítottad a pendrivot, akkor szabályosan csináltad?? szóval jobb alsó sarokban eszköz biztonságos eltávolítása és utána, mert nekem egyszer volt olyan, hogy csak úgy kihúztam és mindenből parancsikon lett...
2011. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen kihuztam...van valami megoldás a visszaállításra? :/
2011. jan. 16. 22:14
 6/7 anonim válasza:
Sztem simán parancsikont csináltál a mappához , aztán azt másoltad a pendrive-ra
2011. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg valami fájlvisszaállítóval.

Recuva - ez ingyenes

GetDataBack - ez nem ingyenes, de jó :)

2011. jan. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!