Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám megnyitni és...

Hogyan tudnám megnyitni és elmenteni?

Figyelt kérdés
A gépemben egy 30G vinyó van, ami két felé van particionálva. egy C és egy D meghajtó. a windows a c meghajtón van, és újra telepítettem.viszont most a D meghajtót nem tudom megnyitni mert mindig kiirja hogy a lemez nincs megformázva. de én nem akarom a D-t megformázni mert fontos fájlok vannak rajta. hogy tudnám megnyitni a D meghatót és elmenteni a fájlokat? segítsetek pls!
2009. nov. 19. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez úgy hangzik, hogy a D-ről is letörlődtek a cuccok, amikor telepítetted a wint... de hátha mond más okosabbat.
2009. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg megpróbálhatod h beraksz egy linux-ot, azt bootolod és az hátha megnyitja a d-t, aztán pendrivera mentés. Amugy nem hiszem, hogy letörlödtek az adatok a win újrarakásánál.
2009. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!