Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer gép összeállítása! Ötletek?

Gamer gép összeállítása! Ötletek?

Figyelt kérdés

Egy olyan gépet szeretnék összeállítani ami még kb fullon futattja a 2-3 év múlva megjelenő játékokat is! Ha lehet úgy írjátok a válaszokat hogy alaplap: <alaplap link> xy Ft

tehát így külön és külön az árt is. Mennyibe fájna ez nekem?


2011. jan. 16. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Gamer gép töki jól nyúlj a zsebedbe nekem ez a munkám de neked most összeállitok egyet ingyen :


A lényeg pár alapdolog :a játék PC a legdrágább hiszen a játékoknak kell a legtöbb teljesitmény:)

Két gépet irok le egy olyat ami majdnem mindenki megtud venni és futnak rajta a játékok olyan 1280*720 ban a másik meg egy gazdagabbaknak akik 1920 ban játszanának.

Persze van olyan is ami a full gazdagoknak van de azt nem irom le max annyit hogy 4 videokártya egybekötve a többit találjátok ki:)hozzá.


1 közepes gép szegényebbekne:(


2 magos proci lehetőleg intel 3 Ghz

4 Giga ram lehetőleg ddr2 vagy jobb 1066 mhz

1 terás vinyó

ha érdekel a fogyasztás akkor ati videókártya ha nem akkor nvidia ki mit szeret a lényeg hogy ati 5770 től felfelé vagy nvidia GTX 460 vagy jobb:) de rosszabbat ne vegyetek minek akadnak a játékok nem is értem miért is árulnak lassabbat hiszen nem jó tudom miért hiszen pénz sokan megveszik nem értenek hozzá.

És persze egy jó kis táp 500watt vagy jobb abban is a corsairt ajánlom 5 év garit adnak rá vagyis 5 évet tuti kibir és a feszültség értékeket is pontosan tartja

alaplap lehetőleg Gigabyte vagy Asus más szóba se jöhet abból olyat amelyik tudja a fent emlitet eszközök kezelését.


A 2. gazdagabbaknak.

4 magos proci lehetőleg i5-720 hiszen a 600 asok csak 2 magosak sokan ezt sem tudják vagy i7 lehetőleg intel hogy miért hangsúlyozom intel mert nem fogyaszt annyit mint az AMD és nem is melegszik úgy(jól tuningolható)


4giga ram vagy 6 vagy több de 1600 mhz vagy 2000 mhz kinek mi a megengedhető anyagilag és ddr 3 mivel ezen a sebességen már nincs más:)


1 db 1 terás vinyó a programoknak sata 2 vagy 3 ha az alaplapod tudja:)

rendszernek pedig egy ssd vinyó 64 gigás vagy több 80 gigás ezen csak a rendszer legyen de az is a gyorsabbikból pl:CSSD-V64GB2-BRKT vagy jobb:)


Az alaplaod pedig Gigabyte vagy Asus olyan ami kb 30 ezer vagy többe kerül alatta nem érdemes venni hiszen nem tudd annyi mindent.


A videókártya Ati 6870 vagy jobb a 6970 az tuti választás csak még nagyon drága Az nvidiától meg a 470-480 és társai amik viszont áramzabálok nézzétek a teszteket: [link]


Az ati 5 szériát nem ajánlom senkinek minek a 6 os kell venni javitott kiadás árban hasonló .


Hát ennyi remélem sokaknak segitettem.

2011. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

határ a csillagos ég.

összedobok egy olyan gépet ami lehetséges hogy a két év mulva megjelenő játékokat is fogja futtatni magas felbontáson magas graf beállításokon akadásmentesen...

alaplap: [link]

proci: [link]

memória: [link]

VGA: 2* [link]

ehhez már ugye kell kraft tehát a táp: [link]

persze egy ilyen rendszerhez hűtők is kellenek... tehát itt egy pár (nem vagyok a vízhűtés híve)

Procira: [link]

VGA-k ra: 2* [link]

Rendszerhűtés valami jobacska Noctua ventiből 3-4 darab hogy legyen légáramlat mert rettentő hőt képes termelni ez a rendszer...

összeszámolva ez neked kb: 950 ezer magyar forintba fog kerülni.

2011. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BeerHunter ***** válasza:

Még jó, hogy lehet kapni XD

Mondjuk ezért a gépért 3 év múlva jó, ha 100.000-pénzt kapsz. Érdemesebb mondjuk évente cserélni a tavalyi vagány cuccokra.

2011. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!