Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus Ati Radeon HD3650 Silent...

Asus Ati Radeon HD3650 Silent Magic kártyához használhatok 10.1-es drivert?

Figyelt kérdés
Nem működik rendesen WinXP alatt, video lejátszáskor megreccsen a monitor,akár dvd-ről, akár a gépről játszom be a filmet, játékoknál elnyúlnak a textúrák pókhálószerűen.Azt tanácsolták, Vista alatt és 10.1-es driver-rel mennie kell, viszont a Vista-t kihagynám. Már mindent megpróbáltam!!!
2009. febr. 1. 07:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem szar a gyári driver... Elég sokat tesztelik őket, pláne egy olyan jónevű gyártó, mint az ASUS nem engedheti meg magának, hogy a saját igen jó hírnevét csorbítsa a hibás driverrel, amin szintén ott figyel az ASUS logo. Tehát a bolt ilyen irányú válasza tulajdonképpen átverés, hogy ne kelljen gariztatniuk/cserélniük a kártyát.
2009. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A k...VA ANNYUKAT!!!!!.....Nnnna, holnap megyek. Még egyszer köszönöm a segítséget....:))))
2009. febr. 3. 16:22
 13/15 anonim ***** válasza:

Szevasztok!

Visszavittem újra a kártyát, egy hétig ültek rajta, azt mondták;- semmi baja, rakjam újra a gépet és a netről szedjek le drivert. Honnan a legtanácsosabb?

2009. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Neked legalább kicserélték nekem nem... mert ott nem volt vele probléma..nekem is ugyan ez a hibám vele nem tudom miért ilyen ez a videókártya...
2010. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
igen nekem is ez a hibám és én is ugyan így jártam... nekem..a jótállás meg már lejárt nem tudom mit tegyek :(
2010. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!