Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret vegyem?

Melyik egeret vegyem?

Figyelt kérdés

Lassan emgadja magát a A4tech x710-1 es egerem, és újjat kellene vennem. 4,5-5 e nél többet nem szeretnék rákölteni, mert nem vagyok nagy gamer, de azért legyen minősége.


Én erre a 2 re gondotlam:


A4Tech X710BH Anti-Vibrate Gaming Mouse vagy Gigabyte GM-M6880v2 Gamer Laser metál-fekete.


A giga jobban tetszik kinézetileg is, de a mostani x710-et nagyon szeretem, és kényelmes is számomra, ezért gondolkodtam hasonlóban. Vélemény?


2011. jan. 13. 22:15
 1/6 Osynho ***** válasza:
X-710BF-ről váltottam Giga GM-M6880 rev2-re. Én is szerettem az X7-est, de ezzel is elégedett vagyok! Pontosabb valamivel (1000 vs 1600dpi), a formája, mérete is tökéletes számomra (nem szeretem a kis egereket). Tartottam az ilyen jobbkezes kialakítástól, de tök jó.
2011. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is a mostani 1000 DPI-s. Az x7 hez képest mekkora? mert nekem annál se kisebb se nagyobb nem nagyon kellene.A giga valamivel olcsóbb is. Várok még válaszokat.
2011. jan. 13. 22:37
 3/6 Osynho ***** válasza:
Igazából méretre hasonló, picit talán magasabb és jobban idomul a kézbe, ez zavarhat egyeseket, nekem kifejezetten tetszik. Menj be egy boltba és kérj egyet, én is ezt csináltam. A csomagolásból "kilóg", csak a műanyag fedi, így meg tudod fogdosni kibontás nélkül.
2011. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még egy ezrest hozzá tudsz dobni, akkor én ezt venném meg. Lényegesen jobb cucc:

[link]

2011. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lényegesn több DPI ez igaz de kinézetre nem tetszik, és sztem nem is használnám már ezt ki.
2011. jan. 14. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
microsoft intellimouse.
2011. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!