Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret vegyem?

Melyik egeret vegyem?

Figyelt kérdés
Gigabyte GM–M6800 vagy Roccat Kova Gaming? Árban elég nagy a különbség köztük, kb. 10.000 Ft. Nagyon nehezen lehet hozzászokni a nagy DPI-hez?
2010. okt. 16. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ROCCAT-et mindenképp!Csúcs szuper egér, én nem bántam meg, hogy olyat vettem!:)
2010. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi! és kényelmes fogásilag? nem túl "szögletes"? attól félek egy kicsit, hogy nem annyira lesz kényelmes.
2010. okt. 16. 19:22
 3/15 anonim ***** válasza:

6800-t semmikeppen sem, az meg "sima" optikai. Esetleg 6880-at, mert az mar lezeres.

A roccat egy nagyon jo eger, de ha nem vagy "pro gamer" nem biztos, hogy megeri neked azt a +10Kt.

A kerdes inkabb igy kellene hangzani: hogy kepesek az emberek nem nagy dpi alatt egeret hasznalni?

(+ dolog, ezek a egerek meghalaljak a jo egerpadot. (nem tescos) )

2010. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
épp most vettem egy Razor Goliathus egérpadot :) csodálom, mi kerül rajt 4.900 Ft-ba, de gondoltam jó egérhez jó egérpad is dukál, most beruházok rá és remélem sokáig kitart. nagyon tetszik a Kova világítása, meg hát a teljesítmény is ott van. most olvastam, hogy lehet váltani a DPI módok közül, így most már csak a formája miatt aggódom, hogy mennyire kényelmes.
2010. okt. 16. 20:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Megneztem a kova-t, es azt irjak, inkabb kicsi kezre valo. Ettol eltekintve, a ket eger nem osszehasonlithato. A Roccat egyertelmuen jobb. Csak annyival dragabb is.
2010. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes fogni, amikor például Left 4 Dead 2-őt vagy 1-et játszok, annyira jó ezzel a ROCCAT egérrel játszani, hogy észre sem lehet venni.Néha volt olyan érzésem, hogy semmi sincs a kezem alatt(de akkor, hogy irányítom?:D).
2010. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor hétfőn irány a bolt! :)

Amúgy mi a véleményetek a Razor egerekről? Az 2.000 ft-al olcsóbb, mint a Kova, mégis azt olvasom, hogy "menőbb márka". Miért lehet ez? (a Mirror verzió kerül annyiba)

2010. okt. 17. 10:10
 8/15 anonim ***** válasza:
A Razor elterjedtebb márka, de gyengébbek is.A ROCCAT kevésbé ismert országunkban, de jóval profibb egereket gyártanak:) Én nekem már volt Razer, de nem nyerte el tetszésemet(kényelmetlen fogása, meg a külseje is bűn ronda volt), majd vettem ROCCAT Kova-t, kényelmes, szép külső.Végül megvettem a ROCCAT Kone + t ami a valaha volt legjobb egér az egész világon!:)
2010. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mennyi a különbség a Kova és a Kone között? Árban kb. 3-4 ezer Ft a különbség ha jól láttam. Tudásban, fogásban?
2010. okt. 17. 11:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudásban és fogásban is jobb a Kone, mivel olyan játékosoknak szól, akinek vérében van a játék szó:) Szóval aki rengeteget játszik, annak a Kone vagy a Kone vagy a Kone + t ajánlom:) Egyébként a Kone már több mint 30 díjat elnyert tudása miatt:D
2010. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!