Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Creative SB Live! Vs. Genius...

Creative SB Live! Vs. Genius Sound Maker Value 5.1?

Figyelt kérdés

Melyik jobb? Persze gondolom, hogy az SB, de mégis?

És mit jelentenek a modellszámok, mekkora a jelentőségük (SB0410; SB0220; SB0060; SB0100)? És amelyik SB Live! nem 24 bites, az hány bites?


Tudom, ez most olyan, mintha egy óvodás szabadult volna oda a billentyűzethez, de ezek tényleg érdekelnek.


Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 13. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
geniust nem ismerem, de az SB-nek nincs épkézláb 100%-osan működő drivere Win7 alá. Tök mindegy hány bites, egy gépházban levő kártyának a sok elektromos eszköz miatt vajmi kevés esélye van ilyen hanggal megszólalnia, még ha meg is próbálja. Ha mindenképpen számítógépről akarsz zenét hallgatni, keress valami külső USB megoldást, abból is valami jobbat, egyéb esetben egy alaplapi kártya (ha a prémium kategóriát leszámítjuk) simán hozza manapság ezeknek a tucatkártyáknak, mint az SB live a hangminőségét.
2011. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az SB a jobb.

A modellszámok a különböző változatokat jelölik. (Pl: SB Live!/SB Live! Value stb...)

Van 24bites SB Live! is, de a többi 16bites.

2011. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vagyis ha jól értem, mindkettőtök válaszát összegyúrva, végeredményben az SB Live! az SB Live!, akármelyik változatot veszem, igaz? Gondolom, az 5.1-et tudja mindegyik. Érdekes (bár lehrt, hogy csak nekem), hogy a külső hangkártya szóba került, azt gondoltam, simán belső hangkártya is képes nagyon jó hangzásra, még ha nem is feltétlenül az általam említett típus. Egyébként nem hangstúdiót építek, csak egy "átlag" hangkártyát akarok szerezni, és emléxem, hogy "annak idején" elég jó híre volt a Live-nak.


Köszönöm az észrevételeiteket, jöhet még vélemény.

2011. jan. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!