Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7-el jobban járnék?...

Win 7-el jobban járnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jelenleg Xp-m van de arra gondoltam hogy kipróbálnám a w7-64 bites verziót.Minden programot tudok majd használni Win7-el?2 Gb ram van a gépben.
2011. jan. 12. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
A két említett rendszer közül a Windows 7 a szarabb.
2011. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2gb ram esetén teljesen felesleges 64bites rendszert használni. Előnye nincs, csak hátránya. (kompatibilitási problémák, és egyes eszközökhöz nehezebb 64bites drivert találni)


64 bites rendszer használata akkor szükséges, ha a rendszer össz. ram memóriája (ebbe beletartozik a videókártya ramja is) meghaladja a 4gb-ot.

2011. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és mi a helyzet a 32 bitessel?
2011. jan. 12. 20:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 32bitest használok, hát figy szerintem próbáld ki, max nem jön be, de szerintem korszerűbb és feelingesebb is mint az XP.
2011. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A 32 bitesnek annyi a hátránya, hogy 4 GB memóriánál nem kezel többet. Így a te gépedben valószínűleg nem lenne semmiféle hátránya.
2011. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Minden programot tudok majd használni Win7 32 bittel,és 64-el egyaránt?Próbálta már valaki? Köszönöm !
2011. jan. 12. 20:30
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
64 bitest használj, mivel az egy órajelciklus alatt kétszer annyi adatot képes feldolgozni
2011. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

20:34: Hagyd már abba a hülyeségek terjesztését. Egy másik kérdésnél is szóltam már...

Itt nem videókártya ram buszának bitjeiről van szó. Nem lesz gyorsabb a rendszer 64bites oprendszer használata esetén, felejtsd már el. Nem fog a cpu egy órajel ciklus alatt kétszer annyi adatot feldolgozni. Ez szimplán szakmai barbárság amit állítasz. Olvass utána, és ne terjeszd ezt a hülyeséget tovább kérlek szépen.


Kérdező:

A legtöbb program fut rendesen mindkét rendszer alatt. Akadnak azonban olyanok amik kompatibilitási problémákkal küzdenek 64bites rendszerek esetén. Ezért amíg nem léped túl a 4giga ram összmemóriát, nem érdemes váltani, mert nincs semmi előnye, csak hátránya.

2011. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ !Ment a zöld kéz!
2011. jan. 12. 21:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Volna értelme a 64bit-nek.

Méghozzá azért, mert hajszállal, de gyorsabb.

Kompatibilitási problémát a régebbi programok (Ne adj isten, konzolos progik) mutatnak. Drivert könnyű találni, ha a gép nincs több 4-5 évesnél. És érdekes mód stabilabb mint a 32bites testvére.


Mielőtt belémköttök: Ezt NEM csak a saját gépemen teszteltem, hanem mások is jelezték ezeket!!!

2011. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!