Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom, hogy a gépem...

Honnan tudom, hogy a gépem tud-e kezelni DDR3 memóriát?

Figyelt kérdés
Mennyire számit, hogy hány mhz-s RAM-ot veszek? Érezhetően van különbség mondjuk a 400 és 800 Mhz között? Melyik márkát ajánljátok? Aztán a régi 1 GB-os Samsung DDR2 RAM-omat mennyiért tudnám eladni szerintetek?
2011. jan. 12. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

[link]

Itt csemegézz :)

2011. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja és mégvalami, a ramoknál ha nagyobbat veszel akkor be tudnak állni alacsonyabb órajelre, tehát nem lesz gond ha pl 800-asat veszel bele, csak más arányok lesznek.
2011. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hardverapro-s linket, de szívesebben vásárolnék rendes boltból garanciás RAM-ot. Nézegettem az Ipon és a PCX oldalán, más ilyen online webshopot tudtok mondani?
2011. jan. 13. 14:09
 14/14 anonim ***** válasza:

argep.hu

Maguktól nem romlanak el a ramok, csak ha sztatikusan kisütöd az érintkezőinél. Olyan eladótól vegyél akinek sok adásvétele van, és sok fórumhozzászólása stbstb, mert ők nem fognak átkúrni, és garanciát is vállalnak a cuccokra.

(én egy hete vettem 2x1giga ramot a gépembe használtan 6k-ért...)

2011. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!