Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a configommal?...

Mi lehet a baj a configommal? Vagy egyáltalán valami más a gázos?

Figyelt kérdés

Hello! Tudna valaki segíteni hogy mi lehet a baj? Ha játszok egy játékkal (Prey), akkor néha elkezd fps laggolni, és leáll az egész gépem (olyan, mint ha túl melegedett volna...), de utána újra be tudom kapcsolni.

Sok játéknál csinálja még ezt, ilyen pl a COD 4, a CS 1.6-ban is 10-15 ember van elöttem 100 ról 80 megy az FPS-em.


Esetleg gép config az szar?

Mellesleg itt a configom:

~alaplap: Asus P5QLD Pro

~VGA: Ati Radeon HD 4800

~RAM: 4 GB RAM

~CPU: Intel Core 2 DUO

Ha valaki segítene, azt megköszönném, ugyanis nemrég lett véve a gép, és nehogy már egy cs lehuzza 20 FPS ét :)


2011. jan. 12. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én valóban túlmelegedésre tippelnék.
2011. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg játsz egy kicsit, majd 10-15 perc mulva nézd meg gyorsan valmaivel a hőmérsékleteket.
2011. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mate0117 ***** válasza:

valszeg túlmelegedés...

oké hogy utána tudsz játszani de valszeg addig lehűlt...

2011. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. De én csak azt nem értem, hogy ha túlmelegedik, akkor miért tudom utána egyből bekapcsolni? :)
2011. jan. 13. 15:20
 5/5 mate0117 ***** válasza:

mert addig lehűl....

lehet hogy ez így hülyén hangzik de ha nem terheled pl. a processzort akk a hűtő tök gyorsan le tudja hűteni...

szentem takarítsd ki a hűtőket és ha úgy se jobb akkor vegyél bele egy jobb hűtőt

2011. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!