Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy MAX 8x-os...

Miért van az, hogy MAX 8x-os sebességgel tudok írni DVD-ket?

Figyelt kérdés

- Az író úgy van meghatározva, hogy E: TSSTcorp CDDVD" SH_S202J és magára a lemez kiadóra rá van írva, hogy max 52x-es, de a programok pl: Nero, vagy CDBurner azt írja ki, hogy max 8x-os

- az nem baj, hogy filmeknél 8x-osan vagy 4x-esen ír, de adatoknál lehetne gyorsabban is

- a lemezeket is figyelem pl: próbáltam DVD-RW (16x), vagy CD-R (16x), stb.


2011. jan. 9. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

52x-es a CD írás.

DVD-t max 20-szorosan tud írni a tiéd.

Aki nem tudná: TSST=Toshiba Samsung Storage Technology

8x-osan bőven jó. Felesleges gyorsabban írni.

2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, de nem a véleményedre vagyok kíváncsi, hanem, hogy hogyan lehetne megoldani azt, hogy gyorsabban tudjon írni, mert így egy órába is bele kerül míg kiír 4GB-ot és az szerintem lassú
2011. jan. 9. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a karmoló szoftver (Nero, CDBurner stb.) Beállítások menüpontban, a CD/DVD karmolás sebessége maximálva van 8x -ra?! nézz utána....
2011. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"mert így egy órába is bele kerül míg kiír 4GB-ot és az szerintem lassú"


Az kb 2x-es sebesség. 8x-os sebességgel olyan 8-9 perc maximum egy DVD.

2011. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt írja max 8x, amit írtál!, de csak kisebbre lehet állítani, nagyobbat nem enged (megjegyzés: vírus kizárva, mert már átfuttattam rajta)
2011. jan. 9. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
De mondom, hogy ha 8x-osan írsz akkor kb 9 perc alatt teleír egy DVD-t. Ha neked sokkal lassabb akkor valamit nem jól állítasz be vagy lassú a géped és nem bírja a 8-os sebességet.
2011. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8x sebességgel írva, 15 perc alatt ír meg egy 120 prces DVD lemezt (pl. BurnAware Fre, Ashampoo Burning Studio, de kipróbáltam a CDBurner is. (Nero-t elvből nem használok!, nekem nem vált be)
2011. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!