Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért búg a gép bekapcsolásako...

Miért búg a gép bekapcsolásakor az egyik ventilátor?

Figyelt kérdés
Csak addig búg amíg betölt a gép. De aztán ha kikapcsolom és újra be akkor nem csinálja. Csak akkor ha minimum 5-6 órát ki volt kapcsolva. + ventilátor van a gépemben és egyszer volt ilyen gondom akkor a videokártyán lévő ment tönkre és nem is lehetett megolajozni mert annyira zárt volt és mivel garanciális volt kicseréltük ugyan olyanra. Lehet akkor megint az csinálja? De ennek már 2 éve volt. Akkor most kapcsoljam ki várjak egy ideig és nézzem meg melyik búg?
2011. jan. 9. 10:38
 1/8 teszla ***** válasza:
hogy érted azt hogy búg?zörög meg ilyesmi?amúgy valószinű hogy az 1ik ventid csapágyai rosszak.csere és kész.
2011. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen zörög csak nem tudtam hogyan fogalmazzam meg :) De szerintem a videokártyán lévő a rossz. Azt meg nem lehet kicserélni rajta csak ha új kártyát veszek.
2011. jan. 9. 10:46
 3/8 teszla ***** válasza:
vedd le a gépház oldalát és hallgasd melyik az.azt is kilehet cserélni persze csak saját felelőségre.inkább vidd szervizbe ott rendberakják:)
2011. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
általában úgy vagyok vele, hogy én szoktam csinálni mivel már 8 éves lesz a gép és már nem futkosunk vele szervízbe. A kérdést is azért raktam fel hogy mit lehetne vele csinálni, mert ha ki kell cserélni akkor azt meg tudom csinálni, de az a gond hogy úgy néz ki hogy a kártya az és azon meg úgy tudom nem lehet cseréni ventilátort.
2011. jan. 9. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát először próbáld meg kifújatni belőle a port. Ez is megoldhatja a problémát jobb esetben.
2011. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már kifújtuk. De a videokártyán ki lehet cserélni a ventilátort?
2011. jan. 10. 16:31
 7/8 teszla ***** válasza:
Igen kilehet,esetleg leírnád a tipusát akkor meglesem neked.
2011. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ATI Radeon 9600XT
2011. jan. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!