Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Turion II vagy Core i3?

AMD Turion II vagy Core i3?

Figyelt kérdés
Két laptoppal szemezgetek már egy ideje,és a külömbség a kettő között annyi,hogy az egyikben AMD Turion II P520 (2300),a másikban Core i3 330M (2130)proci van.Nem kifejezetten játékra kell,de nem mondom,hogyx nem fogok leülni néha egy CoD4 vagy PoP3 elé.Emellett van bennük 4Gb RAM és 512Mb ATI Radeon 5145 HD VGA.Áruk kb egyforma.Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?
2011. jan. 8. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz eset, én azonban az I3-mat választanám, újabb, és sok jót lehet hallani róla.

Meg ráadásul cod 4-hez vagy pop 3-hoz tök mind1, mind2 full graffon fog menni ezzel a configgal:P

2011. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is az i3-at ajánlom, bár én inkább amd párti vagyok! a turion-nak viszont annyi előnye van hogy csak 25 wattot fogyaszt míg az i3 35-öt! viszont teljesítményben az i3 a gyorsabb (pl: kisebb gyártási technológia)
2011. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 teszla ***** válasza:
Csakis INTEL!!!!!!
2011. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!