Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
mert minden játék ugyan annyira akad pl cod2 és a cod4 meg ha videót akarok nézni a gépemen pl filmet hang van kép nincs már bitangsok média lejátszót letöltöttem de egyikkel se jó.Info a gépről: intel DC 2,66 gainward 7600GS videókártya 250GB sata 8mb-s winchester és 1giga ram? mit kell vennem h. újra jó legyen minden a gépen?
2011. jan. 5. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tom h a játékok miért akadnak, megnéztem a COD2 rendszerkövetelményeit, és simán mennie kellene a gépeden. A filmekhez xvid kodeket tölts le, anélkül egy lejátszó se fogja lejátszani (kivéve amiben beépített kodek van).
2011. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Filmlejátszáshoz próbáld meg ezt:

[link]

Videókártya driver fent van?

2011. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az eddigi válaszokat köszönöm.

És igen a legújabb video kártya driver van föltelepítve mert én is arra gondoltam h. a régi elavult de szinte semmivel nem lett jobb

2011. jan. 5. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakd újra a rendszert...sok sz*r sz*rt ne rakjál fel a gépedre...összeakad magával. Ez is lehet a gondod okozója.
2011. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb 1,5 hónapja lett teljesen újrarakva...
2011. jan. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!