Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell nagyobb ventit vennem?

Kell nagyobb ventit vennem?

Figyelt kérdés

Most egy AMD Sempron 3200+-ot hajtok egy sima, extrák nélküli hűtővel (pont, mint ez: [link]

Hamarosan szeretném ezt a procit lecserélni egy Athlon64 X2 4600+-ra, vagy annál nagyobbra. Ehhez elég ez a kicsi vagy valami komalyabbat kéne vennem?


2011. jan. 4. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:

rossz a link!

helyesen: [link]


tulajdonképpen csak ) és . nélkül :)

2011. jan. 4. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű ,hogy komolyabbat. Sokkal több hő fog termelődni amit a jelenlegi proci hűtőd nem fog bírni.

Arctic Cooling 64 Pro...nekem ez van Amd athlon x2 5000+ ig bírja ;)

2011. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

én eleinte ezt nézegettem:

[link]


ez is jó lenne?

2011. jan. 6. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy ha jól láttam akkor ez 8 cm-s ventivel van ellátva. Ennek az a hátulütője ,hogy magas fordulaton hangos, és a nyári napokon izzad majd a hardver :(. De ha még is e mellett döntesz akkor meg kell oldanod ,hogy a gépházad jól szellőzzön. A gépház elejébe és végébe teszel 1-1 12 cm-s ventit. Elöl szívja a hideg levegőt, hátul pedig fújja a meleget. Sok sikert.
2011. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii! :D
2011. jan. 7. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!