Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Találkoztál már ilyen DVD-magh...

Találkoztál már ilyen DVD-maghajtó problémával?

Figyelt kérdés
Vettem egy külső multi meghajtót ami usb-ről veszi a tápot is meg az adatot is. Csatlakoztattam, simán lemez nélkül felrakta, és jön a bökkenő, amint olvasnia kéne, legyen az pluszos vagy minuszos lemez, eltűnik a meghajtó jel, amint kiveszem a lemezt, visszajön. Tehát nem az van hogy lemezolvasáskor kiírná hogy nincs ilyen meghajtó hanem még azt se, full eltűnik. XP-n WIN7en egyaránt, eszközkezelő szerint meg tökéletesen működik és nem található frissebb software mint amivel felrakta. Teljesen új LG, ugye nem én kaptam ki X-ből azt az 1 rosszat? vki help
2011. jan. 3. 15:09
 1/4 anonim válasza:
Maghajtó gondjaim nem voltak még. :)))))
2011. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lambo96 ***** válasza:
Jóember akkor minek írtál? -.-"
2011. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a meghajtót közvetlenül az alaplapi USB aljzatra (ami a gép elején, oldalán, hátán van) csatlakoztattad vagy egy "ilyen kis csini úesbé osztó"-ra?


Ez utóbbi esetben hagyd ki az osztót (főleg ha mást is csatlakoztatsz rá) és az alaplapról közvetlen kivezetésre csatlakoztasd. Egyes eszközök érzékenyek az ilyen kiegészítőkön fellépő feszültségingadozásokra (mint amilyen akkor keletkezik ha a motor forogni kezd).

2011. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Öregem hatalmas respect! Te kitaláltad a hiányzó információt, amikor azt hittem mindent feltüntettem a leírásban, valóban egy elosztóról próbáltam működtetni :) Átdugtam az alaplapira (hátulra) és láss csodát, múkodik! Nagyon köszi!
2011. jan. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!