Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell Mac OSX Snow leopard...

Hogy kell Mac OSX Snow leopard 10.6 ot telepíteni laptopra?

Figyelt kérdés

neten láttam hogy lehet telepíteni.. ki is írtam ami kell hozzá, persze mac book al mert a windows nem támogatja a dmg fileok írását... kiírtam.... és úgy ahogy leírták úgy csináltam mindent és nemsikerült:S:S miért lehet ez?:S:S

a gépem (laptop) acer aspire 5315

2 gb ram

120 gb merevlemez

2.13 GHz proci.

stb.. nem tudom mi lehet a baj... olyat is olvastam hogy BIOS-t kell frissíteni... SEGÍTSETEK!! persze csak ha tudtok!

ja és jelenleg xp van rajta


2011. jan. 2. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Intel proci kell hozzá.
2011. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
celeron van benne:S:S és ezzel semmit nem lehet csinálni? lehet bele venni?? vagy valami..
2011. jan. 2. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak Intelre lehet telepíteni, a Celeron is végülis Intel csak a bóvli változata, de az képtelen lenne elbírni az OsX-et. De jobb ha tőlem tudod, hogy egyszerűbb és könnyebb rakétát építeni és elrepülni a Marsra, mint PC-re OsX-et telepíteni...
2011. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és iylen nagyonkomoly gépekre sem lehet?? pl 4 gb ram.. dual core proci. meg iylen nagyon extrás? lehet akkor nem fogok vele próbálkozni!:D
2011. jan. 2. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni, hogy hol van fent lépésről lépésre a telepítése?:) Nagyon megköszönném!
2011. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2011. jan. 9. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!