Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudok írni ezzel a...

Miért nem tudok írni ezzel a f*sz pioneer DVD íróval DVD-t?

Figyelt kérdés

Akármilyen lemezt teszek bele, mindig ilyen kifogásai vannak az ashampoonak, a neronak, és egyéb író programoknak, hogy:

Hibás lemez, lézerbeállítási hiba,

meg ilyen hiba olyan hiba, már vagy 4 DVD-met elb***ott, mert mindig ráírta a lezárást, és onnantól nem tudok a lemezzel kezdeni semmit! Mit csináljak, már kicseréltem az IDE kábelt, megtakarítottam a fejet, már gondolkoztam azon is, hogy azokon a kis potmétereke kellene állítani, ami az olvasó/író fej mellett van, de nem akartam állítani rajta, mert a lemezt meg elég gyorsan beolvassa, azzal nincs baj, csak ha írásról van szó!

Mit csinálja ezzel a sz***al már unom hogy elcseszi lemezeimet, de akármilyen fajtát tehetek bele, mindegyiknél ugyanazt csinálja, már többel nem is merek próbálkozni!


2011. jan. 2. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

pontosan milyen fajtákat próbáltál írni?

nalam is volt anno ilyen, de valtottam lemezt, es azt mar gond nelkul irta.

2011. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

töbnyire maxell, verbatim, cd-k közül imation!!

De az a poén, hogy régen meg hiba nélkül írta, egyszer volt egy eléggé karcos, de íratlan lemezem, és simán ráírta hiba nélkül a dolgokat!!

2011. jan. 2. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

ha mas lehetoseg nincs, akkor frissitsd firmware-t.


ha ezek utan sem jo, akkor az lehet, hogy egyszeruen tul sok cd/dvd-t irtal vele es tonkrement. Ha nem OEM valtozat, akkor elkepzelheto.


nekem pioneer 215D van es ugy sac/kb mar 300dvdt irhattam vele, de meg mindig jo. en 16x-os TDK-t hasznalok.

ellenben az elozo irommal irt dvd-k kozul, nem olvassa mindegyiket fajtat...:S

2011. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!