Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem látszik egy meghajtóm...

Ha nem látszik egy meghajtóm akkor az arra utal hogy nyúvad ki a vinyó?

Figyelt kérdés
Rendesen van csatlakoztatva, megnéztem. Ujra tettem az oprendszert, C és D meghajtóra partícionáltam. Mikor beléptem csak C meghajtó van. Nemrég sikerült valami programmal elő csalnom a D-t, de másnap mikor kapcsoltam be a gépet a BIOS-os cucc után valami cd errort irt ki... Most ujra tettem megint a gépet. Sehol a D-m. Tanácsok?
2011. jan. 1. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Op. rendszer ?
2011. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
win 7
2011. jan. 1. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nincs kiosztva betüjel neki.

Vezérlőpult, minden megjelenítése-Felügyeleti eszközök-számítógép kezelés-Tárolás-lemezkezelés.

Itt láthatod a meghajtókat. Amennyiben itt megvan a hiányzó meghajtó, csak nincs hozzás betüjel rendelve, akkor, jobb kattintás a hiányzó meghajtón és meghajtóbetüjel és elérési út modosítása... Itt adj egy szabad betüjelet neki, ezután már megjelenik a többi meghajtó között.

Amennyiben itt sem látszik, akkor hardveres, vagy kábelezési gubanc van.

2011. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Máma ugyan ezt eljátszotta. Kiirta: A disk read error occured press ctrl + alt +del to restart


Nem volt kedvem újra windowst telepíteni, ezért kicseréltem a viinyót és alaplapot össze kötő SATA kábelt egy teljesen újra. Talán a kábelba volt a bibi?

2011. jan. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!