Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Játékra kellene max. 160e-ig.

Ne azt írjátok h asztalit vegyek mert kéne a hordozhatósága!

Ha lehet minden mostani és még megjelenő játékokat maxon vigyen!


2010. dec. 31. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetne. Azok ára 400k és fölötte. Egyébként gyűjts ki néhányat abban az árkategóriában, és megmondjuk melyik a legjobb, ne mi keressünk helyetted...
2010. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha maxban gondolkodsz, akkor 160.000 nem elég, a mostanában elterjedt "hozzuk át platformról és kaszáljunk többet" dolog miatt. a GTA ! pl. csak egy erőműben dolgozik maxon. Szerintem menj be pár oltba, és érdeklődj, hogy mit tudnak kínálni. Írd fel, menj haza, és nézz utána a neten, hogy mások mit írnak ezekről a hardware-ekről.
2010. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok hülye mindig azzal jön, hogy játékra 400 ezer felett, de 150-160-ért is lehet olyat venni, amin mennek az újabb játékok is közepes részletességgel.

www.notebookzone.hu keress és találni fogsz

Figyelj oda, hogy ati vagy nvdidia vga legyen benne, és hogy a videókártyának saját memóriája legyen. RAM pedig 3-4 GB környékén. Jó keresgélést :)

2010. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Valami ilyesmi kb. jó lenne már. Nekem ennél rosszabb van, FEAR 2, Crysis simán mentek. Az új NFS Hot Pursuit is, úgyhogy lehet ilyen árban játszani.

2010. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Toshiba Qosmio a legjobb, nekem ilyenem van :)
2010. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, az 160.000 felett van.
2010. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!