Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szanaszét törtem a 300. 000....

Szanaszét törtem a 300. 000. -res laptopom. Miért?

Figyelt kérdés

Szitu a következő. Egy igen komoly ASUS laptopom van mondjuk most már kicsit beteg szegény lévén hogy kiszakítottam a DVD olvasóját kompletten...

Ugyanis, minap nagy lelkesen elmentem a MEdia Marktba megvenni a FIFA 2011-et. Megveszem nagy a boldogság erre berakom a laptopomba semmi., kiveszem berakom újra semmi.....

Beleverek 2-3 hat erre elkezd dolgozni ez a szenny... Nagy nehezen elkezdi telepíteni 2 óra baszakodás után olyan 90% nál kiírja hogy NEM TUDJA OLVASNI A F*ASZOM SE TUDJA MILYEN BIN fájlt.... Kiveszem a DVD-t nézem tiszta kar???? MOndom magamban hogy a francba lehet karcos amikor elöbb bontottam ki és semmi baja nem volt???? Na mindegy végtében a lényeg hogy vissza tettem a laptopba erre vagy 20 szor tettem ki be és nem indult el az olvasó..... ezen felbosszantottam magamat és összevissza vertem a gépemet és kitéptem a komplet dvd olvasóját meg egy rakás csippet amit még kihúzot magával.....


Kérdésem a következő... Mi a vér eres medvebocs tökéért ilyen szar szemét hulladék hogy nem lehet feltelepíteni egy ki*aszott játékot???

Illetve hogy lehet-e venni ASUS laptopba DVD olvasót? Vagy ezt buktam?

Egyébbként a FIFA telepítő cédéjét is szana szét törtem..... szerintem idegbeteg vagyok egy picit...

de, akkor is bosszantó....


2010. dec. 31. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekik tudod ez az üzlet. Amúgy az, hogy nem értesz az informatikához, nemtudom miért zárja ki azt, hogy googlén elolvasd azt, amit több kommentben is láttam, hogy nem pont a legjobb márka, viszont aranyáron van.
2010. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ott h karcos rögtön vittem volna vissza a boltba, hogy nem müködik és adjanak másiakat...tipikus "ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye" story.
2010. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szar a gég...ott a garancia. visszaviszed megmondod mi bajod vele és kész.
2010. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!