Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szanaszét törtem a 300. 000....

Szanaszét törtem a 300. 000. -res laptopom. Miért?

Figyelt kérdés

Szitu a következő. Egy igen komoly ASUS laptopom van mondjuk most már kicsit beteg szegény lévén hogy kiszakítottam a DVD olvasóját kompletten...

Ugyanis, minap nagy lelkesen elmentem a MEdia Marktba megvenni a FIFA 2011-et. Megveszem nagy a boldogság erre berakom a laptopomba semmi., kiveszem berakom újra semmi.....

Beleverek 2-3 hat erre elkezd dolgozni ez a szenny... Nagy nehezen elkezdi telepíteni 2 óra baszakodás után olyan 90% nál kiírja hogy NEM TUDJA OLVASNI A F*ASZOM SE TUDJA MILYEN BIN fájlt.... Kiveszem a DVD-t nézem tiszta kar???? MOndom magamban hogy a francba lehet karcos amikor elöbb bontottam ki és semmi baja nem volt???? Na mindegy végtében a lényeg hogy vissza tettem a laptopba erre vagy 20 szor tettem ki be és nem indult el az olvasó..... ezen felbosszantottam magamat és összevissza vertem a gépemet és kitéptem a komplet dvd olvasóját meg egy rakás csippet amit még kihúzot magával.....


Kérdésem a következő... Mi a vér eres medvebocs tökéért ilyen szar szemét hulladék hogy nem lehet feltelepíteni egy ki*aszott játékot???

Illetve hogy lehet-e venni ASUS laptopba DVD olvasót? Vagy ezt buktam?

Egyébbként a FIFA telepítő cédéjét is szana szét törtem..... szerintem idegbeteg vagyok egy picit...

de, akkor is bosszantó....


2010. dec. 31. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszichológushoz, mert ez nem normális.

A gépet meg vidd szervízbe, hátha rendbe tudják hozni. Egyébként ugyes volt, a rossz DVD író csere pár ezer lett volna, így kitudja mennyi lesz...

2010. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeritem MediaMarkt helyett inkább pszichiátriai szakrendelésre kellene menned, ha ilyen idegbeteg viselkedést tanusítasz.

Sajnos az ASUS laptopok DVD olvasói tényleg szarok, az enyém is ilyen. Beviszed egy szervízbe, és olyan 10-15000 forintért tesznek bele egy másikat. Bár nem tudom, a tiédbe lehet-e még.

2010. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az itt a baj, hogy ha valaki megkockáztatja, hogy erre normális választ adjon, annak igencsak romlani fog a statisztikája.


Én azért megemlítem, hogy egy drága elektronikus eszközzel nem szabad idegbeteg állat módjára bánni, és valószínűleg azért nem olvasta rendesen, mert nem ez volt az első eset, hogy így bántál vele.


Meg persze az Asucks amúgy is sz@r, úgyhogy ne várj tőle semmi jót.

2010. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az asztal szoktam csapkodni, nem a gépet. Bár azzal is vigyázni kell, mert a vinyó nem nagyon tűri az ilyet.
2010. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A számítógépet basz.hatod igen. Tudod, ha most nem vered szanaszét az egész gépet te patkány, hanem felteszed a kérdést, hogy honnan lehet leszedni azt a bin fájlt, akkor tudtam volna adni egy oldalt, ahonnan letöltöd, és megy a játék. A lassúságáról annyit, hogy a mostani játékok tömörítő eljárása igen bonyolult, ezért lassú az installálás. Ha az apád lennék, kitéptem volna a nyelved, letörtem volna a kezeid, és az alfeledbe juttattam volna, olyan sebességgel, hogy a súrlódástól meggyulladdt volna. Amúgy nem "picit" vagy idegbeteg, hanem mint az állat. Remélem felnőttkorodban a sütőt/mosógépet/TV-t is szétvered, amiért te dolgoztál. Azzal, hogy ütöd a gépet mérgedben, semmit nem érsz el, és tudom, hogy néha zavaró és értelmetlen a probléma, de akkor is tessék inkább egy 2000 forintos párnát ütni, mint a 300.000-res gépet.
2010. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ecce vinfos.
2010. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Így első hallásra egy nyomorult magányos gyerek vagy, akinek anyuci és apuci fizeti a számítógépes igényeit, csakhogy a számítógép nem a legjobb játszópajtás, ha nincs akivel megbeszélhetnéd a dolgokat. Ahelyett, hogy vettél volna egy új olvasót, tönkre basztad az egész gépet és a lemezt. Semmi probléma, anyuci majd vesz újat, meg játékokat is, hisz egyszerűbb újat venni, mint naponta hurcolni a gyereket pszichológushoz.
2010. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:13


Én vagyok megint, annyit akarok még mondani, hogy szervízben dolgozom, és az asus és siemens gépek a javítandó gépek kb. 50%-át teszik ki a 20% technika meg hasonló márkák mellett. Ha az alaplapból nem tépted ki a csatlakozót, akkor javítható, elnézést az előbbi kirohanásért. Ezt szervízben megtudják neked mondani, te otthon nem fogsz róla meggyőződni, hogy minden érintkező sértetlen. Ha az alaplap is károsodott, mégpedig szerintem igen, akkor drága boxedzésre sikerült a mei.

2010. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez nem olyan dolog, mint a traktor... ha belerúgsz, ütögeted, attól még nem fog jobban menni. Sőt, nem is szereti és eltörik.

A számitógépekhez néha rengeteg türelem kell, de ez belőled teljesen hiányzik, úgyhogy tényleg nem ártana pszihológushoz fordulnod. Ebben semmi szégyellni való nincs, nyugaton szinte mindenki jár...

A gond ott kezdődött, amikor nem olvasta és "Beleverek 2-3 hat erre elkezd dolgozni ez a szenny...". Ekkor bizonyára elmozdult a DVD annyira, hogy leérjen egy része és összekarcolódott. Pedig ha nem olvasta egyszerűen csak visszaviszed a DVDt, adnak másikat, ha azt sem olvassa, akkor visszaviszed a laptopod, és megmutatod a problémád. Ha nem csinálják meg, akkor pedig vettél volna egy DVD olvasót bele, mint ahogy már fentebb is tanácsolták. Ehhez csak türelemre lett volna szükséged. És arra, hogy ne legyen neked annyira fontos egy játék, hogy azért mert most azonnal nem tudsz vele játszani szétverj egy 300000-es laptopot.

Még egyszer: pszihológus!!!

2010. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat. Alapvető problémám abból fakadt hogy irritálónak tartom hogy egy ilyen árkategóriába tartozó gép ilyen rendkívül hamar megadja magát. Soha nem ütlegeltem és vigyáztam rá. De, ez most igencsak kikívánkozott belőlem lévén hogy 3 hónapig nem ettem hogy összespóroljam rá a pénzt erre igencsak illúzió romboló érzéseket keltett bennem hogy ezen kívül számtalan hiba kijött eme gyöngyszemen. Magától leáll, kifagy olykor, egyszer csak elmegy a hang és sorolhatnám ami amellett hogy roppant idegesítő még dolgozni sem tudok vele mert attól kell rettegnem hogy vajon el fogja e menteni a munkámat vagy pedig mielőtt befejezném épp gondol egyet és újra indul. Alapjáraton ezen akadtam ki az csak mellékes hogy hosszú évek után úgy döntöttem veszek egy fifát mert gyerek koromba még nagyon szerettem a Fifa 98 at és a 2000 res kiadást és így 10 év távlatából megörültem hogy újra fogok tudni játszani vele... Erre még ez is hulladék volt. Nem igen értek a számítás technikához mondhatni egyáltalán nem viszont szerintem alapvető elvárás lenne hogy ne árúljanak százezrekért HULLADÉKOKAT!
2010. dec. 31. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!