Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz baja a laptopnak ha...

Lesz baja a laptopnak ha estére bekapcsolva hagyom?

Figyelt kérdés
van benne hütő de aggódom nem lesz-e baja karácsonyra kaptam és ciki lenne..
2010. dec. 29. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem lesz semmi baja.

Úgy készítik ezeket a gépeket, hogy akár éveken keresztül is mehetnének napi 24 órában.

2010. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Torrentezel?
2010. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aham :D
2010. dec. 29. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:

előző: az egy MOBIL eszköz, nem egy szokványos hálózati fogyasztó, amire igaz lenne az állításod.


miért tartanád bekapcsolva? mire kell? Megsúgom torrentezésre nem jó, mert bekapcsolt állapotban folyamatosan veszít az értékéből, mellesleg hamarabb beporosodik belülről.


ez a miniatürizálás ára.

2010. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom rám gondoltál (első)

Nyilván használat miatt csökken az élettartama, ez mindenre igaz, de mi értelme van akkor megvenni valamit, ha nem használjuk, mert csökken az élettartama. A port ki lehet szedni belőle, a hardverek meg igen jól bírják.

Volt már, hogy napokig be volt kapcsolva az én laptopom is (nem is egyszer), mégis tökéletesen működik közel 5 év után.

Laptopokat még kisebb szerverekhez, tűzfalakhoz is szoktak használni, mert kicsi a fogyasztásuk, és ezekhez nem kell nagy teljesítmény, és ott akár évekig be vannak kapcsolva napi 24 órában.

2010. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene baja legyen, nekem a rekord 3 honap non-stop mukodes volt(kijelzo mondjuk ejszakakra ki lett kapcsolva, de maga a gep nem) es meg mindig jol megy (3 eves).
2010. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsónak:mit csináltálte azon a laptopon 3 hónapig reggeltol estig?
2010. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hasznaltam non-stop, csak be volt kapcsolva, mert sleep nem mukodott gyari hiba miatt, ha kikapcsoltam meg kellett varni perc korul hogy elinduljon, igy csak felnyitottam es hasznalhattam.
2010. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!