Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopnak milyen lenne a...

Laptopnak milyen lenne a legjobb játékra?

Figyelt kérdés
Lécci ne azt írjátok hogy asztali gép mert azt már sokszor mondták.
2010. dec. 29. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál,hogy:

Milyen laptop lenne a legjobb játékra?

2010. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mondták mert igazuk van. Laptop nem való játékra. Kicsi a kijelzője, gyengék a videokártyái, melegszik mint az állat. Plusz annyi pénzből elég jó gamer gépet vehetsz.

Ha játékra valót akarsz venni, akkor mondjuk hogy Intel i3, 4 giga ram, nem Intel videokártya... Hol is járunk? 175 ezer, jó tippként Dell Inspiron N5010 ATI i35 4GB. Laptop mértékben nem is drága, most én is meglepődtem, nem ezt akartam kihozni a mondandómból :D Ezt nyugodtan megveheted, biztosan jó gép.

[link]

Mindenképp 64 bites wint tegyél rá, 32-eshez nincs driver (tapasztalat) ;)

2010. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel keretet nem írtál... :) :

[link]

2010. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hu ez jó lehet :D

Viszont egy kérdés: az új Dellekről mi a fenéért spórolják le a helyi menü gombot? A jobb alt és ctrl között. Az n5010-en sincs, de még a csúcsgépen sem. Ennyire földönkívüli lennék, hogy én percenként használom?

2010. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!