Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amikor bekapcsolom a gépet...

Amikor bekapcsolom a gépet elkezd kattogni a dvd meghajtó és várni kell kb 10mp-et mire abbahagyja. A baj az, hogy addig nincs kép (mintha csak utána érzékelné a videokártyát), tehát jóval lassabban kezd betölteni? (részletek alább)

Figyelt kérdés

Utána tökéletesen működik minden, de ezt minden indításnál eljátssza és nem tudom alvó állapotból fölébreszteni mert akkor ugyanezt csinálja csak nem hagyja abba. Már próbáltam meghajtó nélkül bootolni, akor megszűnt a kattogás de ismét várni kellett a képre.Haveromnak jobb gépén kipróbáltam és pöccre indult, tehát kártya hiba kizárva.

Videokártya:HD 5770

Alaplap:Gigabyte M68M-S2P

Proci:Athlon x2 3800+


2010. dec. 22. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítsd be a BIOS-ban hogy a winchester legyen az elsődleges indításkor
2010. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de semmi haszna
2010. dec. 22. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
merevlemez nem pörög fel idejében? magasabb fordulatszámúaknál fordul elő.
2010. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor eddig miért volt korrekt?Nemrégiben vettem a videokártyám és azóta csinálja ezt
2010. dec. 23. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
milyen tápod van? arra gyanaxok
2010. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
chieftec 500w, ha rossz lenne akkor szerintem nem tudnék vele játszani sem
2010. dec. 23. 20:01
 7/8 anonim válasza:
jól van be jamperezve?
2010. dec. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na látod ez jó kérdés..sajnos nem értek hozzá hogyan kell, de szakember csinálta ezért nem tudom mennyire elképzelhető
2010. dec. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!