Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az igaz, hogy van olyan...

Az igaz, hogy van olyan program, mely a nyomtatót takarékosra állítja?

Figyelt kérdés
Milyen jó nyomtatót tudtok ajánlani,sokat szeretnék nyomtatni! Szóval nm baj, ha nyomtató drága, csak a tinta legyen olcsó, de jó bele!
2010. dec. 22. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy jó tinta és olcsó is.Én vettem 6000 helyett 4500-ért patront és állandóan eldugult.
2010. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a nyomtatók a saját driverükön rendelkeznek efféle beállítási lehetőséggel, hogy vázlatos, festéktakarékos vagy éppen telítetten színes szép nyomatot akarsz-e.
2010. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második fele a kérdésnek: Az általában igaz, hogy minél drágább az alapnyomtató, annál kisebb egy oldal nyomtatásának költsége, ha csak a tintapatront nézzük. (A tízezer forintos nyomtatók tényleg csak arra jók, hogy havonta nyomtatsz néhány oldalt.)

Az Epson tintasugarasok annyiban olcsóbbak, hogy csak tintapatront kell venni, nem komplett nyomtatófejet, mint a HP-hez, ráadásul a színes tinták külön patronban kaphatók, így csak azt a színt kell kicserélni, amelyik elfogy.

2010. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
EPSON SX 215,BROTHER bármelyik,csak soha ne használtan.Epsonnál szoftveresen kell a patront cserélni,első alkalommal mindig a hozzáadott eredeti patronnal kell feltölteni,és nem szabad hogy eredeti és utángyártott legyen benne egyszerre.Az utángyártott is legyen ugyanaz a márka,legjobb a QPRINT szerintem,de kinek mi jön be.A brother nem chippes,ott mindegy hogy kevered.
2010. dec. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!